Stavbyvedoucí

Hlavní stránka - Přidat poptávku - Kontakt
 
Vyberte kraj


Další profese:

Stavbyvedoucí, Letuška / Steward, Hasič, Choreograf, Uklízečka, Zootechnik, Archeolog, Psychoterapeut, Ekolog, Dermatolog, Meteorolog, Anesteziolog, Školník, Dramaturg, Architekt, Farmaceut, Fyzioterapeut, Dirigent, Ergonom, Osvětlovač, Scénárista,


Práce v ČR

Stavbyvedoucí

Moderní bydlení patří k fenoménu dnešní doby a proto se spousta lidí pouští do staveb rodinných domů, nebo alespoň přestavby bytů a rekreačních objektů. Ať již občané staví s firmou či svépomocí, musí, dle zákonů České republiky, jakoukoliv stavbu dozorovat autorizovaný stavební dozor – stavbyvedoucí. Tento zákon platí i pro stavby, které podléhají pouze ohlašovací povinnosti. Vzhledem k narůstajícímu počtu staveb je proto logické, že práce je v tomto oboru více než dost.

Aby se mohl stavař stát stavbyvedoucím, musí mít takzvanou autorizaci. Tu vystavuje stavbyvedoucím Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě – ČKAIT. Žadatel o autorizaci musí splňovat 2 podmínky pro vydání, tj. potřebné vzdělání v oboru a minimálně tříletou praxi. Následně ČKAIT vyzve zájemce o autorizaci ke složení takzvané zkoušky odborné způsobilosti. Po jejím úspěšném složení může žadatel složit slib a následně jej komora zapíše do seznamu autorizovaných stavbyvedoucích. Získá i osvědčení o autorizaci. Jedině za těchto podmínek lze vykonávat toto zaměstnání legálně. Může se stát, že narazíme na neautorizovaného stavbyvedoucího, ti většinou nepracují pod žádnou společností, protože ty si své zaměstnance ověřují. Stavební dozor provedený takovýmto technikem je neplatný a nelegální.

Ke své práci potřebuje stavbyvedoucí většinou pouze běžné kancelářské vybavení a místo jeho působení se střídá – rovnoměrně tráví svůj čas na dozorované stavbě a v kanceláři. Na stavbě se do stavebních prací aktivně nezapojuje. Má na starosti kontrolu odvedené práce, často i přidělování úkolů dělníkům a zedníkům, případně zajišťování rychlého odstranění vzniklých závad. Při výkonu své profese spolupracuje s architektem a řemeslnými pracovníky, jako jsou například zedníci, tesaři, klempíři a další.

Stavbyvedoucí je zodpovědný za finální předání stavby a rovněž za její konečný stav. Koordinuje stavební postupy a práce a samozřejmostí je vedení podrobné stavební dokumentace, často dokládané stavebnímu úřadu. Rovněž může dohlížet na dodržování rozpočtu stavby a jeho kontrolu.

Stavbyvedoucí musí mít u svých podřízených autoritu. Samozřejmostí je výborná orientace ve stavebnictví jako oboru, stavebních materiálech a postupech. Stavbyvedoucí by měl být důsledný a mít výborné organizační schopnosti. Zdravotní omezení pro toto povolání není, ale je třeba počítat s výkonem práce za různých povětrnostních podmínek a větším množstvím stresových situací.

Požadované vzdělání: Vyšší odborné, vysokoškolské

Stavbyvedoucí volná místa

Stavbyvedoucí, mistr/ová pro středisko Vysočina - pracoviště OSTRAVA
VHS stavby a.s.
Ostrava-město, Ostrava, , 0,
Směny: Neurčeno, Mzda (min-max): 28000 - 0
Od: 2019-03-01
Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: emailem lehky@vhsstavby.cz, tel. 602107547. Stavbyvedoucí Firma VHS stavby a.s. hledá stavbyvedoucího, mistra pro středisko Vysočina pracoviště Ostrava Požadavky: VŠ/SŠ vzdělání stavebního směru prokazatelná praxe v oboru vodohospodářských staveb min. 3 roky zkušenosti s řízením staveb zkušenosti se zakázkami většího rozsahu výhodou zkušenosti se subdodavatelským řízením staveb a autorizace v oboru výhodou orientace v projektové dokumentaci a v rozpočtech schopnost samostatného technického i finančního řízení stavebních zakázek ŘP skupiny B znalost práce na PC dobré komunikační schopnosti Benefity: Odpovídající platové ohodnocení v závislosti na délce praxe Čtvrtletní prémie Podíl na HV staveb Služební automobil Služební telefon Služební notebook 5 týdnů dovolené Stravné Příspěvek na penzijní připojištění Nástup: dohodou

Stavbyvedoucí
VALBAU, s.r.o.
Zlín, Zlín, Náves, 73, 760 01
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 33000 - 35000
Od: 2019-03-01
Požadujeme: - ŘP sk. B - práce na PC - jazyk čeština a slovenština Výhody: prémie stravenky i ubytování Kontaktujte emailem nebo telefonicky od 8 do 17 hodin.

Stavbyvedoucí
RÝMSTAV CZ spol. s r.o.
Bruntál, Rýmařov, Nerudova, 1290, 795 01
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 20000 - 45000
Od: 2017-01-16
místo výkonu práce : Rýmařov ÚSO - obor pozemní stavby, ŘP sk.B, znalost práce na PC - program WORD, EXCEL, Outlook, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, časová flexibilita, organizační schopnosti, schopnost řídit pracovní tým, odolnost proti stresu, pečlivost, praxe min. 5 let Společnost nabízí: zázemí v perspektivní společnosti působící na trhu 18 let, možnost seberealizace,školení v rámci pracovní pozice. Hlásit se na e - mail : svojanovska@rymstav.cz Z : 11.1.2017

STAVBYVEDOUCÍ
UNIKO PÍSEK, s.r.o.
Písek, Milevsko, 5. května, 118, 399 01
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 25000 - 0
Od: 2017-03-09
- pracoviště v Milevsku a okolí Pracovní náplň: vedení staveb + jejich řízení Požadujeme: VŠ vzdělání stavebního směru

Stavbyvedoucí - morava
HLAVA - STAVBY s.r.o.
Kroměříž, Bystřice pod Hostýnem, , 74, 768 41
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 30000 - 0
Od: 2017-05-15
pracoviště - stavby na moravě - SŠ vzdělání stavebního směru, praxe minimálně 3 roky, ŘP sk. B nutný - doba určitá s možností prodloužení na dobu neurčitou, možný i jiný pracovněprávní vztah - své životopisy zasílejte na e-mail: hlava@hlavastavby.cz

Stavbyvedoucí
LANEX Olomouc s.r.o.
Olomouc, Olomouc, Brněnská, 462, 779 00
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 20000 - 30000
Od: 2019-10-15
Místo výkonu práce: Olomouc. Pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod. První kontakt je možný POUZE emailem. Požadavky: - komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, osobní přístup, loajalita a časová flexibilita, ochota se dále vzdělávat - řidičský průkaz sk. B - znalost práce na PC (MS Office - Excel, Word, Outlook) - praxe na stavbách výhodou - vzdělání stavebního směru výhodou Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, stravenky, služební telefon.

Stavbyvedoucí
SLD Stavební s.r.o.
Jihlava, Jihlava, , 0,
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 40000 - 50000
Od: 2019-09-24
Vaše náplň práce: Koordinace stavebních prací RD a BD a jednotlivých dodávek Koordinace a kontrola subdodavatelů Kontrola kvality provedených prací Kontrola plnění rozpočtu Dodržování harmonogramu prací a termínu realizace Zpracování změnových listů a vedení stavebního deníku Váš profil: Platný člen týmu se schopností samostatného jednání Kolega s odpovídajícím vzděláním a zkušenostmi v oboru, prokazatelná praxe ve stavebnictví výhodou Aktivní přístup ke svěřeným úkolům Minimálně uživatelská znalost práce na PC (MS Office) Řidičské oprávnění, trestní bezúhonnost První kontakt e-mailem.

Stavbyvedoucí liniových - inženýrských staveb
WSAEKO s.r.o.
Kroměříž, Bystřice pod Hostýnem, Mlýnská, 990, 768 61
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 21000 - 0
Od: 2018-08-01
Pracoviště Bystřice pod Hostýnem - práce dle zakázek po celé ČR - SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru, ŘP sk. B nutný - benefity: stravenky, služební vůz, diety - Zájemci se mohou hlásit osobně nejdříve po telefonické domluvě na adrese pracoviště nebo mohou zaslat strukturovaný životopis na e-mail: wsaeko@wsaeko.cz.

Stavbyvedoucí
JIS - Sta s.r.o.
Brno-město, Brno, Zaoralova, 2833, 628 00
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 25000 - 80000
Od: 2019-02-01
První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem Hledáme kolegu do týmu na pozici stavbyvedoucího. Naší náplní jsou převážně zemní činnosti při výstavbě hal, kanalizace, děláme také zajímavé rekonstrukce dětských hřišť. Pokud jsou u Tebe na prvním místě vlastnosti - samostatnost, loajálnost, zodpovědnost, pak jsi to právě Ty, koho hledáme. Pokud máš praxi v oboru výstavby kanalizace a průmyslové výstavby, je to pro Tebe velká výhoda. ŘP skupiny B je podmínkou. Pokud sis odpověděl na výše uvedené body "ano" a baví tě práce ve stavebnictví, pak jsi to právě Ty, koho hledáme do svého týmu. Preferujeme osobní přístup a otevřenou komunikaci, zakládáme si na upřímnosti a otevřenosti. Jsme menší rodinná firma. Přijď se přesvědčit osobně - rádi Tě přivítáme na pohovoru. Mzdové ohodnocení je postavené na základní složce a pak na prémiích dané splněním úkolů a daných cílů. Náš cíl je realizovat stavbu v co nejkratším čase k plné spokojenosti klienta. Zaměstnanecké výhody: Rodinné prostředí - menší kolektiv, odměny dle šikovnosti, možnost dalšího vzdělávání. Nástup možný ihned.