Fyzioterapeut

Hlavní stránka - Přidat poptávku - Kontakt
 
Vyberte kraj


Další profese:

Stavbyvedoucí, Letuška / Steward, Hasič, Choreograf, Uklízečka, Zootechnik, Archeolog, Psychoterapeut, Ekolog, Dermatolog, Meteorolog, Anesteziolog, Školník, Dramaturg, Architekt, Farmaceut, Fyzioterapeut, Dirigent, Ergonom, Osvětlovač, Scénárista,


Práce v ČR

Fyzioterapeut

Fyzioterapie jako obor je zaměřená na diagnostikování a terapii poruch pohybového aparátu. Tyto problémy odstraňuje pomocí doteků, přístrojů a specializovaným cvičením. Fyzioterapie prochází napříč obory jako je neurologie, interna, psychiatrie a další. Proto je pro výkon této profese nutné dokončené středoškolské vzdělání, nejlépe zdravotnického směru a následné studium na vyšší odborné škole, obor fyzioterapie, případně dokončené vysokoškolské vzdělání.

Fyzioterapeut je odborník, který dokáže léčit nejen pohybový aparát člověka, ale zároveň dokáže pomoci od bolestí hlavy, břicha či dokonce menstruačních bolestí a zmírnit obtíže, které vznikají při psychickém vypětí a stresu. Fyzioterapeut dokáže rovněž svým pacientům pomoci předcházet problémům se zády, klouby a zpomaluje opotřebování pacientova těla.

Fyzioterapeuta nepotřebují lidé zdaleka jen ve stáří. Dokonce již v kojeneckém věku dokáže fyzioterapeut pomocí různých speciálních cviků napravit špatný psychosomatický vývoj miminka a předejít tak budoucím zdravotním problémům. Dále fyzioterapeuté pomáhají sportovcům a jsou nedílnou součástí profesionálních sportovních týmů i jednotlivců.

Fyzioterapeuté pomáhají lidem s rekonvalescencí po vážných úrazech či nehodách a často se jim podaří vrátit pacientům hybnost, jakou měli před nehodou. Je zcela zřejmé, že jsou to lidé velice vzdělaní s velkým rozhledem. Mají ucelené znalosti z několika medicinských oborů a často bývají díky masážním technikám, které aplikují na své pacienty, fyzicky zdatní. Dnešní doba dovoluje fyzioterapeutům využívat při práci inovativní postupy a specializované přístroje, díky kterým dosahují stále lepších výsledků.

Uplatnění fyzioterapeutů je velice široké. Tito odborníci mohou pracovat v rehabilitačních centrech, preventivní medicíně, sportovním odvětví, v lázních, v ústavech sociální péče a mnoha dalších.

Práce fyzioterapeuta může často být velmi fyzicky náročná, je proto vhodné, aby zaměstnanec na této pozici neměl žádná zdravotní omezení a poruchy pohybového ústrojí.

Pro výkon své profese potřebuje fyzioterapeut zpravidla zdravé a silné ruce, cvičební a rehabilitační pomůcky a rozsáhlé znalosti anatomie a rehabilitačních technik.

Požadované vzdělání: Vysoká škola

Fyzioterapeut volná místa

Fyzioterapeut s osvědčením
SurGal Clinic s.r.o.
Brno-město, Brno, Drobného, 307, 602 00
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 20200 - 0
Od: 2016-02-01


Fyzioterapeut
QMI Centrum prevence, s.r.o.
Ústí nad Labem, Ústí nad Labem, K Pierburgu, 455, 400 01
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 25000 - 27000
Od: 2019-03-01
Místo výkonu práce: K Pierburgu č.p. 455/1, Předlice ,Ústí nad Labem. QMI Centrum prevence s.r.o. se zaměřuje na komplexní rehabilitační a zdravotní servis pro zaměstnavatele. Jsme specialisté na rehabilitaci ve výrobě s významnými referencemi v oblasti automotive a unikátním konceptem péče. Službu přizpůsobíme požadavkům zaměstnavatele a potřebám zaměstnanců. Výhodou je dostupnost služby přímo na pracovišti.Zaměstnavatelům přinášíme konkurenční výhodu na trhu práce, eliminaci nemocí z povolání a pracovních úrazů, vyšší pracovní výkonnost a spokojenost zaměstnanců. Požadujeme: VOŠ, ideálně VŠ, vzdělání v oboru fyzioterapie, odbornost, flexibilitau. ŘP skupiny B,praxe vítaná, není však podmínkou Nabízíme: nadstandardní ohodnocení, možnost pracovat na částečný úvazek (kombinovat i se svou vlastní praxí), benefity a osobní ohodnocení. Uvedena mzda pro plný úvazek. Kontakt: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.

fyzioterapeut (ka)
Léčebná rehabilitace Polička s.r.o.
Svitavy, Polička, Švermova, 363, 572 01
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 20000 - 0
Od: 2016-09-01
fyzioterapeut (ka) Možnost ubytování


Nemocnice Tanvald, s.r.o.
Jablonec nad Nisou, Tanvald, Nemocniční, 287, 468 41
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 20000 - 0
Od: 2016-01-05
Fyzioterapeut - akreditovaný zdravotnický magisterský či bakalářský studijní obor fyzioterapeut nebo tříleté studium v oboru fyzioterapeut na vyšších zdravotnických školách, pracovní doba 7,00 -15,30hodin ,znalost českého jazyka B. Zaměstnanecké výhody: dovolená 25 dní,penzijní připojištění,

Fyzioterapeut-ka
Oblastní nemocnice Jičín a.s.
Hradec Králové, Nový Bydžov, Jana Maláta, 493, 504 01
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 22000 - 0
Od: 2017-07-01
Přijmene fyzioterapeuty Písemné žádosti s profesním životopisem posílejte na personální oddělení Oblastní nemocnice Jičín a.s., se sídlem Bolzanova 512, Jičín, nebo na email: personal@nemjc.cz Nabízíme: - MOŽNOST STABILIZAČNÍHO PŘÍSPĚVKU VE VÝŠI 20.000,- (S REGISTRACÍ)/15.000,-(BEZ REGISTRACE) při nástupu na úv. 1 a setrvání v pracovním poměru min. 18 měs. - práci na akreditovaném pracovišti - adekvátní pracovní a platové podmínky - pracovní poměr na dobu neurčitou - plný nebo částečný úvazek dle dohody - týden dovolené navíc - podporu profesního růstu, vzdělávání - možnost ubytování - dotované stravování - příspěvek na důchodové nebo životní pojištění až 600,- Kč/měs. - možnost mimořádných odměn Požadavky: - odpovídající vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb., registrace výhodou - zdravotní způsobilost a bezúhonnost DATUM NÁSTUPU A VÝŠE ÚVAZKU - DLE DOHODY

Fyzioterapeut/-ka bez osvědčení
Oblastní nemocnice Jičín a.s.
Hradec Králové, Nový Bydžov, Jana Maláta, 493, 504 01
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 20000 - 0
Od: 2017-11-01
Oblastní nemocnice Jičín a.s. přijme Fyzioterapeuty/ fyzioterapeutky na rehabilitační oddělení v Novém Bydžově Pro více informací volejte primářce MUDr. Janě Kolářové na tel. 495 490 733 nebo pište na email: jana.kolarova@nemjc.cz. Zaujali jsme Vás? Kontaktujte personální oddělení na tel. 493 582 227 nebo na email: personal@nemjc.cz. Nabízíme: ? zázemí dlouhodobě stabilní nemocnice uprostřed Českého ráje ? motivující finanční ohodnocení ? práci na akreditovaném pracovišti ? termín nástupu a výše úvazku dle dohody ? podporu dalšího profesního růstu ? zaměstnanecké výhody (týden dovolené navíc, příspěvek na stravování atd.) ? Požadujeme: ? vzdělání dle zák.96/2004 Sb. v příslušném oboru, registrace výhodou ? zdravotní způsobilost a bezúhonnost

Fyzioterapeut/ka
B. Braun Avitum Austerlitz s.r.o.
Vyškov, Slavkov u Brna, Zlatá Hora, 1466, 684 01
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 8800 - 0
Od: 2017-10-01
Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou nebo vyšší v oboru fyzioterapeut/rehabilitační pracovník dle Zákona 96/2004 Sb. o nelékařských zdravotnických povoláních, znalost práce na PC, samostatnost, vstřícnost k pacientům, absolvované odborné kurzy výhodou Popis práce: PP na dobu určitou, zkrácený úvazek 20 ho/týden, vhodné i pro absolventy Zaměstnavatel nabízí: 25 dní dovolené, systém volitelných zaměstnaneckých benefitů, stravenky Kontakt: Zrotalová Renata Ing., tel.: 544 423 605, Po-Pá 10-15 hod, e-mail: renata.zrotalova@bbraun.com

Fyzioterapeut - ka
Nemocnice Vrchlabí, s.r.o.
Trutnov, Vrchlabí, Fügnerova, 50, 543 01
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 22300 - 0
Od: 2017-05-01
FYZIOTERAPEUT- KA Nabízíme : závodní stravování, kartu Dr. Maxe

FYZIOTERAPEUT/KA
MMN, a.s.
Semily, Jilemnice, Metyšova, 465, 514 01
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 17000 - 26000
Od: 2018-01-17
FYZIOTERAPEUT/KA, VOŠ, BC, VŠ vzdělání, znalost práce na PC, prac. doba od 6,00 do 14,30 hod., možnost stravování, osobní kontakt: denně od 7,00 do 12,00 hod., prac.poměr na dobu určitou (po roce na dobu neurčitou)