Práce Specialista finančního controllingu Česká Lípa

Práce v ČR

Specialista finančního controllingu

COMPAG CZ s.r.o. IČ:62241630
Česká Lípa, Mimoň, V Lukách, 95, 471 24
Lucie Pražáková, asistentka provozního ředitele
Vhodné pro: ÚSV
Nástup od: 2019-09-04
Kontakty:
Pracovní náplň: - Příprava pravidelného reportingu, vyhodnocování vývoje a stanovení odchylek - Příprava analýz a správa dat dle potřeby managementu - Kontrola kalkulací cen, podpora dalších oddělení - Tvorba nových controllingových reportů - Spolupráce na zpracování budgetu a forecastu - Spolupráce při hledání úspor, kontinuální snižování nákladů Požadujeme: - SŠ/VŠ ekonomického směru - Zájem o problematiku controllingu a financí - Dobré znalosti MS Office, zejména MS Excel - Zodpovědnost, pečlivost, schopnost samostatné práce, vysoké pracovní nasazení, organizační schopnosti - Základní znalost německého jazyka - Řidičský průkaz skupiny B Nabízíme - nástupní plat 30 000,- Kč - zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci - zaměstnanecké výhody (PC a telefon k dispozici, příspěvek na stravování apod.) - místo výkonu práce: Mimoň x Mladá Boleslav S životopisem prosím zašlete i souhlas se zpracováním osobních údajů, který naleznete zde: https://compag.cz/kariera/b-specialista-financniho-controllingu-b-r38550.htm. Pokud tak neučiníte, nemůžeme Vás zařadit do výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

Specialisté kalkulací, cen a nákladů - Administrativa