Volná místa ve Valašském Klobouku

práce ve Valašském Klobouku

práce

změnit kraj

Nové práce ve Valašském Klobouku

MESPA CLUB s.r.o.
Zlín, Valašské Klobouky, Cyrilometodějská, 981, 766 01
Od: 2018-01-10
Požadavky: spolehlivost, pracovitost, praxe z EET vítána, příjemné vystupování k zákazníkům. Náplň práce: obsluha hostů. - Volné místo č.#449561
Skladníci, expedienti
Důbrava chemické výrobní družstvo
Zlín, Valašské Klobouky, Brumovská, 983, 766 01
Od: 2018-01-04
Náplň práce: příjem, výdej výrobků a zboží na sklad, expedice hotových výrobků, zajištění jejich dopravy, vedení evidence skladových zásob, vystavování dokladů k expedovaným výrobkům Požadavky: vyučení nejlépe v oboru strojním (není podmínkou), znalost práce s PC (Word, Excel), řidičský průkaz sk. "B", obsluha vysokozdvižného vozíku výhodou (není podmínkou), samostatnost, kreativita, práce Vhodná i pro OZP (dle míry postižení). Výhody: práce v jednosměnném provozu, závodní stravování, příspěvek na stravování, zvláštní prémie - Volné místo č.#447009
Řidič C + E
Zdeněk Baláž
Zlín, Valašské Klobouky, Zahradní, 802, 766 01
Požadavky: ŘP sk. C + E (možnost získání E), profesní průkaz, dobrý zdravotní stav, spolehlivost. Náplň práce: jízdy po Moravě s každodenním návratem. POZN: Zájemci se hlásí nejprve tel. - Volné místo č.#446963
Údržbář
RRS JELENOVSKÁ, a.s.
Zlín, Valašské Klobouky, Jelenovská, 0, 766 01
Od: 2018-02-01
Požadavky: odborná způsobilost - elektro, vodo-topo, ŘP sk.B. Zaměstnanecké výhody: stravování, doprava na hotel. POZN: Zájemci se hlásí nejprve tel. - Volné místo č.#433723
Pomocná síla v kuchyni
Dopolední směny - občas práce o víkendu. HPP, možnost i na dohodou o provedení práce. Zaměstnanecké výhody: stravování, doprava na hotel. POZN: Zájemci se hlásí nejprve tel. - Volné místo č.#433582

Směnnost: Turnusové služby, Mzda (min-max): 20000 - 0
Kuchař/ka Náplň práce: převážně hotové jídla pro skupiny rekreantů. Zaměstnanecké výhody: stravování, doprava na hotel. POZN: Zájemci se hlásí nejprve tel. - Volné místo č.#433436