Volná místa ve Valašském Klobouku

práce ve Valašském Klobouku

práce

změnit kraj

Nové práce ve Valašském Klobouku

Prodavač/ka - asistent/ka prodeje
EUROHITY s. r. o.
Zlín, Valašské Klobouky, Cyrilometodějská, 1003, 766 01
Od: 2017-11-01
Náplň práce: úprava zboží k prodeji, komunikace se zákazníkem, přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování, provádění inventury, vyřizování dotazů a stížností, práce na pokladních systémech, manipulace s hotovostí, zprostředkovávání spotřebitelského úvěru, výdej stvrzenek a pokladních dokladů Požadavky: počtářské schopnosti, umění jednat s lidmi, kultivované a příjemné vystupování, práce s PC, zájem o elektroniku, nářadí, časová flexibilita, zodpovědnost POZN: Zájemci se hlásí e-mailem: asistentka@eurohity.cz - Volné místo č.#421874

Groz-Beckert Czech s.r.o.
Zlín, Valašské Klobouky, Nádražní, 607, 766 01
Směnnost: Třísměnný provoz, Mzda (min-max): 21420 - 0
Od: 2017-10-25
Požadavvky: vyučen nebo vyučen s maturitou ve strojírenském oboru nebo SPŠS praxe v oboru - výhodou flexibilita, přesnost, ochota učit se novému, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, Náplň práce: seřizování jednoúčelových strojů na výrobu jehel, včetně samokontroly výrobků Nabízíme: Nástupní hrubá mzda od 21.420,-Kč, až 20% prémie Firemní benefity:13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, vzdělávací kurzy aj. V případě zájmu o uvedenou pozici, zašlete prosím strukturovaný životopis na níže uvedou adresu: Groz-Beckert Czech s.r.o. Karla Kadlečková Nádražní 1098 766 01 Valašské Klobouky e-mail: karla.kadleckova@groz-beckert.com tel.:577 313 219 - Volné místo č.#421322

JOGA LUHAČOVICE, s. r. o.
Zlín, Valašské Klobouky, Brumovská, 1062, 766 01
Od: 2017-10-19
Náplň práce: práce na svozu odpadu, jednoduchá manuální práce, fyzicky náročná práce. Prac.doba: od 6.00 - 14.30 hod., svátky a víkendy volné. Benefity firmy: stravenky, jistota stabilní firmy. Kontakt: tel. p.Bubela 604 973 004 nebo osobně. - Volné místo č.#418669

Zlín, Valašské Klobouky, Nádražní, 1098, 766 01
Směnnost: Dvousměnný provoz, Mzda (min-max): 21420 - 0
Od: 2018-01-01
Požadujeme: praxe v oboru výroba nástrojů výhodou, základní dovednost broušení na konvenčních strojích, flexibilita, přesnost, ochota učit se novému, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost. Náplň práce: výroba matric, provádění oprav a renovace výrobního nářadí, dokumentace výroby a oprav nářadí. Nabízíme: Nástupní hrubá mzda od 21.420,-Kč, až 20% prémie Firemní benefity:13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, vzdělávací kurzy aj. V případě zájmu o uvedenou pozici, zašlete prosím strukturovaný životopis na níže uvedou adresu: Groz-Beckert Czech s.r.o. Karla Kadlečková Nádražní 1098 766 01 Valašské Klobouky e-mail: karla.kadleckova@groz-beckert.com tel.:577 313 219 - Volné místo č.#408839
Kuchař/ka
Agnieszka Maria Tulgar
Zlín, Valašské Klobouky, Československé armády, 986, 766 01
Směnnost: Neurčeno, Mzda (min-max): 80 - 0
Od: 2017-09-06
Kuchař/ka Požadavky: pracovitost, spolehlivost, praxe výhodou. Náplň práce: polotovary (kebab, hamburger, hranolky, saláty). Prac.doba: po-čt od 10.00 hod. do 23.00 hod. pá-so od 10.00 do 02.00 hod., ne od 12.00 do 22.00 hod. (prac.doba po domluvě se zaměstnavatelem). - Volné místo č.#399084

Požadavky: pracovitost, spolehlivost, praxe výhodou. Prac.doba: po-čt od 10.00 hod. do 23.00 hod. pá-so od 10.00 do 02.00 hod., ne od 12.00 do 22.00 hod. (prac.doba po domluvě se zaměstnavatelem). - Volné místo č.#398995