Volná místa ve Valašském Klobouku

práce ve Valašském Klobouku

práce

změnit kraj

Nové práce ve Valašském Klobouku

Dělníci – svozaři/třidiči odpadů
JOGA RECYCLING s.r.o.
Zlín, Valašské Klobouky, Brumovská, 1059, 766 01
Od: 2018-12-10
Náplň práce: dělnická práce, práce ve sběrně-třídírně nebo na svozu odpadu, jednoduchá manuální práce, fyzicky náročná práce, práce vhodná spíše pro muže Pracovní doba: 6.00-14.30 hod, ne svátky, ne víkendy Výhody: pracovní poměr s možností prodloužení na dobu neurčitou - jistota stabilní firmy Hlásit se osobně nebo telefonicky Po-Pá 7-15:30 hod. - Volné místo č.#603867
PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ
Groz-Beckert Czech s.r.o.
Zlín, Valašské Klobouky, Nádražní, 1098, 766 01
Směnnost: Třísměnný provoz, Mzda (min-max): 22710 - 0
Od: 2019-02-01
Požadavky: vyučen v oboru elektro, odborná způsobilost dle vyhl.č.50/78 Sb., §6 praxe v oboru 2 roky - výhodou, praxe v údržbě strojů výhodou, znalost pohonů obráběcích strojů (frekvenční měniče, polovodičové techniky) - výhodou, NJ nebo AJ výhodou, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost. Náplň práce: zajišťování elektroúdržby strojů a zařízení, provádění preventivní údržby. Nabízíme: Nástupní mzda od 22.710 + 22% prémie,13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění aj., práci ve stabilní nadnárodní společnosti Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, vlastní rekreační zařízení. Pokud Vás uvedená pozice oslovila, zašlete svůj životopis na adresu: Groz-Beckert Czech s.r.o., Karla Kadlečková, Nádražní 1098,766 01,Valašské Klobouky, e-mailem: karla.kadleckova@groz-beckert.com - Volné místo č.#602135
Dělník obuvnické výroby (obsluha strojů a zařízení)
FARE, spol. s r. o.
Zlín, Valašské Klobouky, Brumovská, 1031, 766 01
Od: 2018-12-01
- Volné místo č.#595066
Šička svršků obuvi
- Volné místo č.#591242

PENAFO PLUS s.r.o.
Zlín, Valašské Klobouky, Cyrilometodějská, 301, 766 01
Od: 2018-09-07
Zaměstnanecké výhody: stravenky. - Volné místo č.#565042