Volná místa ve Valašském Klobouku

práce ve Valašském Klobouku

práce

změnit kraj

Nové práce ve Valašském Klobouku

Účetní
L + J SERVIS s.r.o.
Zlín, Valašské Klobouky, Cyrilometodějská, 947, 766 01
Směnnost: Pružná pracovní doba, Mzda (min-max): 15000 - 30000
Od: 2018-09-01
Požadavky: VŠ/SŠ vzdělání, znalost účetnictví. Náplň práce: vedení účetnictví, vedení daňové evidence. POZN: Strukturované životopisy zasílejte e-mailem: lzezulkova@seznam.cz - Volné místo č.#539204
Řidič svozového vozidla
JOGA LUHAČOVICE, s.r.o.
Zlín, Valašské Klobouky, Brumovská, 1062, 766 01
Od: 2018-07-04
Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, svědomitost, čistý trestní rejstřík, časová flexibilita, min. 2 roky praxe na pozici řidič nákladního vozidla, ŘP sk.B+C (sk.E výhodou), platný profesní průkaz. Výhody: pracovní poměr s možností prodloužení na dobu neurčitou - jistota stabilní firmy. Náplň práce: svoz odpadu ze smluvních obcí a společností, zpracování odpovídající administrativy (Záznam o provozu vozidla), údržba vozidel, vývozy kontejnerů, fyzicky náročná práce, práce vhodná spíše pro muže, vozidla pro svoz odpadu s nástavbou a kontejnerová vozidla (Man, Mercedes). POZN: Nutné domluvit si schůzku nejprve tel. Ing. Josef Gabryš, tel. +420 577 132 602. - Volné místo č.#537890
OBSLUHA ČERPACÍ STANICE
Lenka Hilská
Směnnost: Dvousměnný provoz, Mzda (min-max): 17000 - 0
Od: 2018-07-02
Požadavky: práce na PC, práce s penězi, komunikativnost, příjemné vystupování, úklid. POZN: Zájemci se nejprve hlásí tel. Pracoviště: BENZINA, Valašské Klobouky. - Volné místo č.#536396
Dělníci - svozaři / třídiči odpadů
Zlín, Valašské Klobouky, Brumovská, 1059, 766 01
Od: 2018-07-01
Náplň práce: dělnická práce, práce ve sběrně-třídírně nebo na svozu odpadu, jednoduchá manuální práce, fyzicky náročná práce, práce vhodná spíše pro muže Pracovní doba: 6.00-14.30 hod, ne svátky, ne víkendy Výhody: pracovní poměr s možností prodloužení na dobu neurčitou - jistota stabilní firmy - Volné místo č.#534677
Dělníci – svozaři/třidiči odpadů
JOGA RECYCLING s.r.o.
Náplň práce: dělnická práce, práce ve sběrně-třídírně nebo na svozu odpadu, jednoduchá manuální práce, fyzicky náročná práce, práce vhodná spíše pro muže Pracovní doba: 6.00-14.30 hod, ne svátky, ne víkendy Výhody: pracovní poměr s možností prodloužení na dobu neurčitou - jistota stabilní firmy Hlásit se osobně nebo telefonicky 7-15:30 hod. - Volné místo č.#527411
Asistent/ka
Národní katalog ČR, s.r.o.
Zlín, Valašské Klobouky, Masarykovo náměstí, 103, 766 01
Od: 2018-06-01
Přijmeme asistenta/asistentku do naší kanceláře ve Valašských Kloboukách. Náplní práce jsou především činnosti administrativního charakteru, vyřizování korespondence, základní HelpDesk firmy, práce v účetních programech, pořizování a kontroly dat, kontrola a zakládání dokladů, elektronizace dokladů, a další. Předpokládaný den nástupu dohodou, na základě úspěšného výběrového řízení. Nabízená pozice je vhodná i jako pracovní stáž pro studenty, případně i pro absolventy. NABÍZÍME: • příjemné pracovní prostředí, • získání různorodé praxe, • možnost seberealizace, • mzda dohodou. OČEKÁVÁME: • vzdělání: SŠ / VŠ ekonomického směru • řidičský průkaz sk. B • znalost prostředí: Windows 7 / WIN 10 + kancelářské aplikace Microsoft Office • základní znalosti účetnictví nebo alespoň účetní a ekonomické terminologie • odpovědný, aktivní a systematický přístup; samostatnost, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa, • příjemné, vstřícné a kultivované vystupování, velmi dobré komunikační dovednosti. Průvodní dopis s životopisem, prosím, zasílejte na uvedený email: petra.rehakova@absys.cz - Volné místo č.#517429
Řidič skupiny C+E.
RAVA speed, s. r. o.
Zlín, Valašské Klobouky, , 0,
Směnnost: Pružná pracovní doba, Mzda (min-max): 15000 - 0
Od: 2018-03-01
Stabilní práce od pondělí do pátku. Česko - Německo. Plat 15.000 Kč + diety - 30.000-40.000 čistého Pracovní oděv + vánoční odměny - Volné místo č.#473409