Volná místa v Bystřici nad Pernštejnem

Hlavní stránka - Přidat poptávku - Kontakt

práce v Bystřici nad Pernštejnem

práce

změnit kraj

Nové práce v Bystřici nad Pernštejnem

* THP AGRONOM/KA
Společnost Bohuňov, a.s.
Žďár nad Sázavou, Bystřice nad Pernštejnem, , 136, 593 01
Směnnost: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 23000 - 0
Od: 2019-11-01
Požadujeme:platný ŘP sk. "B"+"T" ,praxe výhodou,samostatnost,flexibilita - Volné místo č.#747083
KONTROLOR KVALITY
SGP - Sorting Group Czech Republic spol. s r.o.
Žďár nad Sázavou, Bystřice nad Pernštejnem, Průmyslová, 1419, 593 01
Směnnost: Dvousměnný provoz, Mzda (min-max): 20000 - 0
Od: 2019-09-17
První kontakt emailem nebo telefonicky - 7,30 - 15,30 hod. - Volné místo č.#737931
Prodavačka - dohoda o provedení práce
Tomáš Podsedník
Žďár nad Sázavou, Bystřice nad Pernštejnem, Zahradní, 267, 593 01
Směnnost: Dělené směny, Mzda (min-max): 90 - 0
Od: 2019-09-13
Prac. doba: 8.00 - 12.00 /12,30 -16,30 prémie - Volné místo č.#737057
* NÁKUPČÍ
ADOZ, s.r.o.
Žďár nad Sázavou, Bystřice nad Pernštejnem, Výrobní, 1441, 593 01
Směnnost: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 25000 - 30000
Od: 2019-06-01
Náplň práce: - nákup svěřených komodit(poptávání, objednávání/příjem/převod), - skladové hospodářství ve svěřené oblasti, - komunikace se zahraničními a tuzemskými dodavateli, - spolupráce se sklady jednotlivých provozoven, - kompletní evidence v informačním systému, - vyhledávání nových dodavatelů Požadujeme: - SŠ vzdělání technického směru výhodou - aktivní znalost anglického jazyka podmínkou, - orientace v nákupních procesech - znalost práce na PC, - řidičský průkaz skupiny B, - práce na hlavní pracovní poměr, - nástup možný ihned, - zaměstnanecké benefity ( 25 dní dovolené; příspěvek na stravování: stravenka 110Kč/den; 1500,-Kč/měsíc za odpracování plného fondu pracovní doby/měsíc; mimořádné odměny 2x ročně; věrnostní odměna) náborový příspěvek - Volné místo č.#729932
zámečník, svářeč
IMETAL s.r.o.
Žďár nad Sázavou, Bystřice nad Pernštejnem, K Hájům, 1236, 593 01
Směnnost: Třísměnný provoz, Mzda (min-max): 18000 - 23000
Od: 2019-06-11
odměny dle výkonu práce, příspěvek na obědy první kontakt telefonicky - Volné místo č.#693506
obsluha CNC stroje, mechanik
Směnnost: Třísměnný provoz, Mzda (min-max): 18000 - 22000
odměny dle výkonu práce, příspěvek na obědy první kontakt telefonicky - Volné místo č.#693446
skladník/ce
MICATEX s.r.o.
Žďár nad Sázavou, Bystřice nad Pernštejnem, Masarykovo náměstí, 7, 593 01
Směnnost: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 16000 - 25000
Od: 2018-04-09
znalost počítače první kontakt e-mailem nebo telefonicky od 9:00 do 17:00 - Volné místo č.#494457
prodavač/ka
znalost počítače první kontakt e-mailem nebo telefonicky od 9:00 do 17:00 - Volné místo č.#494143
ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA/KAMIONU
Ing. Iva Dobiášová
Žďár nad Sázavou, Bystřice nad Pernštejnem, Ant. Štourače, 708, 593 01
Směnnost: Pružná pracovní doba, Mzda (min-max): 30000 - 0
Od: 2017-11-15
Požadujeme: -řidičský průkaz sk. C+E; -profesní průkaz; -spolehlivost; -odpovědnost; -karta řidiče pro digitální tachografy; -2 roky praxe - praxe v práci s hydraulickou rukou první kontakt telefonicky: 603 838 292 od 8,00 do 17,00 hod. - Volné místo č.#428828
ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZU TATRA S HYDRAUKICKOU RUKOU - PŘEVOZ DŘEVA
Od: 2017-11-01
Požadujeme: -řidičský průkaz sk. C+E; -profesní průkaz; -spolehlivost; -odpovědnost; -karta řidiče pro digitální tachografy; -2 roky praxe - praxe v práci s hydraulickou rukou - Volné místo č.#414439