Volná místa v Libochovicích

práce v Libochovicích

práce

změnit kraj

Nové práce v Libochovicích

pracovník v sociálních službách ( přímá obslužná péče )
Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková organizace
Litoměřice, Libochovice, Vrchlického, 574, 411 17
Směnnost: Nepřetržitý provoz, Mzda (min-max): 14210 - 21420
Od: 2017-11-20
Vzdělání:podmínkou je doplnění kurzu pro pracovníky v sociálních službách dle MPSV ČR do 18 měsíců od nástupu do zaměstnání, pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího pokračování, nepřetržitý provoz s nerovnoměrně rozvrženou dobou, k základnímu platu další příplatky(soboty+neděle, noční,svátek), po třech měsících možnost osobního příplatku. Závodní stravování. Způsob kontaktování zaměstnavatele: osobně. - Volné místo č.#431665
pomocný dělník hlavní stavební výroby
AJKA TRANSPORT S.R.O.
Litoměřice, Libochovice, Luční, 420, 411 17
Od: 2017-11-08
Náplň práce: pomocné stavební práce, přidavačské práce, demontážní práce, manipulační práce se stavebními hmotami, bourací práce, pomocné zednické práce, hrubý úklid. ŘP sk B výhodou. První kontakt telefonicky: Djuzsenkó Román 775 551 323 nebo Vasyl Khalanta 777 284 788 nebo osobně každou středu v týdnu od 17.00 hod. na adrese Luční 420, 411 17 Libochovice. - Volné místo č.#427299
obchodní zástupce - prodej pekařských výrobků
MARTR PLUS s.r.o.
Litoměřice, Libochovice, Vrchlického, 138, 411 17
Směnnost: Pružná pracovní doba, Mzda (min-max): 20000 - 0
Od: 2017-10-06
místo výkonu práce: Ústecký kraj. Požadujeme ŘP - B, praxe v oboru výhodou, časová flexibilita. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky v odpoledních hodinách. - Volné místo č.#412863

Robert Beránek
Litoměřice, Libochovice, Čechova, 362, 411 17
Od: 2017-11-01
vyžadujeme profesionalitu, samostatnost v práci, znalost a samostatnost v oboru. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, možnost ubytování. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky od 8.00h. do 20.00h., e-mailem. - Volné místo č.#406105
ošetřovatel skotu - dojička
AGRI LIBOCHOVICE a.s.
Litoměřice, Libochovice, Poděbradova, 643, 411 17
Směnnost: Dvousměnný provoz, Mzda (min-max): 22000 - 25000
Od: 2017-09-04
praxe v profesi dojička, nejlépe uchazeči z blízkého okolí. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefon, e-mail, osobně. - Volné místo č.#397616