Šatnář/ka

Hlavní stránka - Přidat poptávku - Kontakt
 
Vyberte kraj


Další profese:

Stavbyvedoucí, Letuška / Steward, Choreograf, Hasič, Ekolog, Dermatolog, Dirigent, Fyzioterapeut, Archeolog, Architekt, Ergonom, Zootechnik, Psycholog, Meteorolog, Osvětlovač, Zvukař, Zedník, Farmaceut, Podlahář, Psychoterapeut, Zlatník / klenotník,


Práce v ČR

Šatnář/ka

Pro toto povolání není nutné mít žádné specifické vzdělání, ani kurzy. Často je tato profese vykonávána jako brigáda na několik hodin týdně, protože, vzhledem k náplni práce, obvykle nepokryje klasickou osmihodinovou pracovní dobu. Šatnáři jsou povětšinou odměňováni hodinovou mzdou a mohou se od štědřejších klientů dočkat i dýšek.

Tato profese nevyžaduje jazykové dovednosti, ale pokud je máte, je to pro vás bezpochyby výhodou. Povolání je vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Často jej vykonávají studenti nebo naopak důchodci, jako přilepšení k běžným příjmům.

Náplní práce šatnáře, či šatnářky je přijímat od návštěvníků kin, divadel, diskoték a jiných kulturních zařízení, jejich svrchní oděvy, které si z vlastní vůle chtějí odložit v šatně. Klient předá kabát, či jakýkoliv jiný svrchní oděv šatnáři, který jej převezme do úschovy, za což návštěvník zaplatí požadovanou sumu. Některá kulturní zařízení nabízejí tuto službu svým návštěvníkům zdarma a šatnář je placen z prodeje vstupenek na představení. Po převzetí oděvu do úschovy předá šatnář klientovi papírek, kartičku nebo kroužek s číslem, a stejné připne na převzatý oděv. Takto následně šatnář pozná, jaký oděv má komu navrátit zpět. Šatnář při převzetí oděvu přejímá za něj plnou zodpovědnost, aby tento nebyl znečištěn či poškozen.

Po skončení představení či plesu dochází k navrácení oděvů návštěvníkům. Další pracovní činností šatnáře je úklid šatny a případná úschova nevyzvednutých věcí, které si šatnář v žádném případě nesmí ponechat k osobnímu obohacení.

Rovněž nese šatnář zodpovědnost za vybranou hotovost, kterou je povinen odevzdat svému zaměstnavateli, vyjma dýšek, které si může ponechat.

Povolání je vhodné pro osoby každého věku i pohlaví. Není náročné na vzdělání ani fyzickou kondici. Rovněž nemá žádná zdravotní omezení.

Požadované vzdělání: Střední odborné

Šatnář/ka volná místa

Montážní dělníci výrobků a zařízení
BENTELER Automotive Klášterec s.r.o.
Chomutov, Klášterec nad Ohří, , 0,
Směny: Třísměnný provoz, Mzda (min-max): 16000 - 0
Od: 2018-09-01
Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 734 260 292 každé úterý a čtvrtek od 9,00 - 11,00 hod. (životopis s sebou) Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor na tel.č. 734 260 292 každé úterý a čtvrtek od 9,00 - 11,00 hod. (životopis s sebou) nebo zaslat strukturovaný životopis na e-mail: ondrej.vodicka@benteler.com Místo výkonu práce - Benteler Automotiv Klášterec s.r.o, Vernéřov, Klášterec nad Ohří 431 51

Fyzioterapeut s osvědčením
SurGal Clinic s.r.o.
Brno-město, Brno, Drobného, 307, 602 00
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 20200 - 0
Od: 2016-02-01


administrativní pracovník/pracovnice v cestovní kanceláři + obsluha v kavárně
AOM CZ, s.r.o.
Domažlice, Domažlice, Msgre. B. Staška, 66, 344 01
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 65 - 0
Od: 2015-12-01
Později možnost práce na hlavní pracovní poměr. První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Expedient řezaných květiny
Rose Time s. r. o.
Hlavní město Praha, Praha, , 0,
Směny: Turnusové služby, Mzda (min-max): 16000 - 18000
Od: 2015-12-01
Hledáme pracovníky pro expedici řezaných květin pro eshop Florea.cz. Náplní práce je balení a administrace řezaných květin. Místo výkonu práce obec Čeminy cca 12km od Plzně.

ASISTENT/-KA product managera
decoDoma, s.r.o.
Hradec Králové, Hradec Králové, Březhradská, 177, 503 32
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 20000 - 25000
Od: 2017-06-01
Společnost Decodoma provozuje internetový obchod s trendy, životním stylem a doplňky do domácnosti. Pokud máte zájem o naší pozici a rádi byste se v tomto oboru dále zdokonalovali, zašlete nám váš životopis. Těšíme se na vás. ASISTENT/-KA product managera - Náplň práce: vytváření objednávek na zboží u tuzemských a zahraničních dodavatelů dle požadavků product managera; zpracovávání podkladů pro přidávání nových produktů na eshop; kontrola faktur a dokumentů pro proclení; navádění dat do informačního systému; korespondence, administrativa v AJ; reporting - Excel - Zodpovědnost za: naskladnění zboží v daných termínech a kvalitě; udržování stavu zásob dle požadavků product managera; správnost a úplnost informací v interním systému - Požadujeme: VŠ/SŠ zakončené maturitní zkouškou; velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office); aktivní přístup, ochota učit se; samostatnost při řešení zadaných úkolů; AJ slovem i písmem; pečlivost, důslednost, zodpovědnost; organizační schopnosti, loajalitu; řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) - Nabízíme: rozmanitou a zodpovědnou práci s využitím AJ; motivující finanční ohodnocení; ostatní výhody dle standardu společnosti - Kontakt pro zaslání Vašeho životopisu: Mgr. Petr Kmošek, HR manažer, tel.: 605 733 267, e-mail: info@kmosek.com

Pomocnice/ník v kuchyni
FABES s.r.o.
Jihlava, Jihlava, Masarykovo náměstí, 100, 586 01
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 70 - 0
Od: 2017-04-12
Pomocnice v kuchyni - mytí nádobí a příprava zeleniny - na HPP i VPP Požadavky: chuť pracovat, zaučíme

VŠEOBECNÁ SESTRA BEZ OSVĚDČENÍ
Nemocnice Frýdlant s. r. o.
Liberec, Frýdlant, V Úvoze, 860, 464 01
Směny: Nepřetržitý provoz, Mzda (min-max): 16400 - 22000
Od: 2017-03-10
Požadujeme: ukončené vzdělání dle zákona č.96/2004 Sb. v platném znění, zdravotní způsobilost Nabízíme: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 8.00 do 13.00 hod.

ŘIDIČ/-KA OSOBNÍ DOPRAVY
Green trans s.r.o.
Náchod, Jaroměř, Karla Lánského, 839, 551 01
Směny: Pružná pracovní doba, Mzda (min-max): 15000 - 0
Od: 2017-04-01
Pracovní poměr na dobu určitou. Požadavky: řidičský průkaz sk. B, min. věk 21 let, výhodou základy AJ. Kontakt osobně v Jaroměři - p. Pospíšil Pavel.

Výživové poradenství
IML DIET s.r.o.
Zlín, Zlín, , 0,
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 12100 - 20000
Od: 2016-01-13
Do našeho nově otvírajícího salonu s poradenstvím v oblasti výživy hledáme zaměstnance. Jedná se o franšízu nově vznikající firmy revolučního stravování. Začněte dělat práci, která Vás bude opravdu bavit Požadujeme: SŠ vzdělání - nebo praxe v obchodní činnosti, ochotu a snahu naučit se problematiku v oboru, schopnost péče o zákazníka, zodpovědnost, preferujeme dlouhodobý pracovní vztah, praxe v oboru zdravého stravování výhodou, není však podmínkou Nabízíme: zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou pevnou mzdu + výkonnostní složku z prodeje každého výrobku, maximální důvěru a podporu samostatnosti, mobilní telefon k soukromým účelům flexibilní pracovní dobu, zajímavou práci v perspektivním oboru V centru Zlína. Nástup možný ihned. Pro více informací pište prosím na martin.fiser@its-my-life.cz Výhody: měsíčné prémie přímo závislé na obratu salonu.