Masér/ka

Hlavní stránka - Přidat poptávku - Kontakt
 
Vyberte kraj


Další profese:

Stavbyvedoucí, Letuška / Steward, Choreograf, Hasič, Ekolog, Dermatolog, Zootechnik, Dirigent, Ergonom, Fyzioterapeut, Archeolog, Architekt, Meteorolog, Psychoterapeut, Psycholog, Osvětlovač, Uklízečka, Zvukař, Farmaceut, Školník, Anesteziolog,


Práce v ČR

Masér/ka

Tuto profesi je možné vykonávat po řádném absolvování střední školy, oboru sportovní a rekondiční masér. Není však problém se tomuto oboru věnovat i po studiu na jakékoliv jiné střední, či dokonce vysoké škole. Je ale nutné absolvovat některý z četných masérských kurzů a získat tak potřebnou kvalifikaci pro tento specifický obor.

Jak již bylo řečeno, tuto profesi je možné vykonávat i s vysokoškolským vzděláním, což využívají často vystudovaní fyzioterapeuti, kteří absolvují ještě příslušné kurzy a díky tomu bývají pak zkušenými odborníky a posilami slavných sportovních týmů i jednotlivců.

Tuto profesi lze vykonávat jako OSVČ, nebo jako řádný zaměstnanec lázeňských domů, wellness hotelů, rehabilitačních center či sportovních spolků.

V tomto oboru je nutné držet krok s dobou a proto i zkušení maséři absolvují stále nové kurzy, kde se naučí novým a moderním technikám masáží tak, aby dosáhli vyšší konkurenceschopnosti a dokázali uspokojit náročné potřeby svých klientů.

Tato profese je vhodná pro muže i pro ženy, je ale nutné znát dobře anatomii lidského těla, protože nekvalifikovaná masáž neléčí, ale naopak může velice ublížit! Zároveň musí mít masér, či masérka dobrou fyzickou kondici, jelikož masírování je poměrně hodně fyzicky náročná činnost, a to především pokud se staráte o více klientů následujících v krátkých časových intervalech po sobě.

Tento obor je velice rozmanitý a atraktivní, jelikož nabízí velké množství technik a pomůcek k masážím, se kterými se tomuto oboru můžete věnovat.

Masérství nabízí velkou míru seberealizace i sebevzdělávání a široké možnosti samostatného podnikání. Pro zřízení živnosti je však nutné patřičné vzdělání a certifikáty, které k samostatné činnosti opravňují.

Masáže uvolňují tělo i mysl klienta a měly by probíhat v klidném a harmonickém prostředí, které by měl masér či masérka zajistit. Jedná se o povolání, ve kterém je masér v úzkém styku s klienty, proto je uctivé, milé a příjemné chování velice žádoucí.

Neochotný a protivný masér klienta nepřesvědčí, aby jej navštívil podruhé. Profesionální masér umí rozpoznat, kdy je vhodné s klientem mluvit a kdy by naopak zákazník uvítal klid na odpočinek. Někdy se musí masér stát i psychologem a umět naslouchat. Masér často neléčí jen svaly, ale i duši.

Masér při výkonu svého povolání pracuje v čistém prostředí hotelů či domácích prostor. Není vázán osmihodinovou pracovní dobou, ale řídí se objednávkami klienta.

Hovoříme o fyzicky náročném povolání, proto je dobrá fyzická kondice důležitá. Tato práce není vhodná pro osoby s poruchami pohybového ústrojí a záchvatovitými stavy.

Masér při své práce využívá především své ruce, ale i celou řadu jiných pomůcek, jako jsou lávové kameny, baňky, masážní strojky a nástroje, oleje, tělová másla a krémy.

Požadované vzdělání: Střední škola

Masér/ka volná místa

Montážní dělníci výrobků a zařízení
BENTELER Automotive Klášterec s.r.o.
Chomutov, Klášterec nad Ohří, , 0,
Směny: Třísměnný provoz, Mzda (min-max): 16000 - 0
Od: 2018-09-01
Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 734 260 292 každé úterý a čtvrtek od 9,00 - 11,00 hod. (životopis s sebou) Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor na tel.č. 734 260 292 každé úterý a čtvrtek od 9,00 - 11,00 hod. (životopis s sebou) nebo zaslat strukturovaný životopis na e-mail: ondrej.vodicka@benteler.com Místo výkonu práce - Benteler Automotiv Klášterec s.r.o, Vernéřov, Klášterec nad Ohří 431 51

Fyzioterapeut s osvědčením
SurGal Clinic s.r.o.
Brno-město, Brno, Drobného, 307, 602 00
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 20200 - 0
Od: 2016-02-01


administrativní pracovník/pracovnice v cestovní kanceláři + obsluha v kavárně
AOM CZ, s.r.o.
Domažlice, Domažlice, Msgre. B. Staška, 66, 344 01
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 65 - 0
Od: 2015-12-01
Později možnost práce na hlavní pracovní poměr. První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Expedient řezaných květiny
Rose Time s. r. o.
Hlavní město Praha, Praha, , 0,
Směny: Turnusové služby, Mzda (min-max): 16000 - 18000
Od: 2015-12-01
Hledáme pracovníky pro expedici řezaných květin pro eshop Florea.cz. Náplní práce je balení a administrace řezaných květin. Místo výkonu práce obec Čeminy cca 12km od Plzně.

ASISTENT/-KA product managera
decoDoma, s.r.o.
Hradec Králové, Hradec Králové, Březhradská, 177, 503 32
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 20000 - 25000
Od: 2017-06-01
Společnost Decodoma provozuje internetový obchod s trendy, životním stylem a doplňky do domácnosti. Pokud máte zájem o naší pozici a rádi byste se v tomto oboru dále zdokonalovali, zašlete nám váš životopis. Těšíme se na vás. ASISTENT/-KA product managera - Náplň práce: vytváření objednávek na zboží u tuzemských a zahraničních dodavatelů dle požadavků product managera; zpracovávání podkladů pro přidávání nových produktů na eshop; kontrola faktur a dokumentů pro proclení; navádění dat do informačního systému; korespondence, administrativa v AJ; reporting - Excel - Zodpovědnost za: naskladnění zboží v daných termínech a kvalitě; udržování stavu zásob dle požadavků product managera; správnost a úplnost informací v interním systému - Požadujeme: VŠ/SŠ zakončené maturitní zkouškou; velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office); aktivní přístup, ochota učit se; samostatnost při řešení zadaných úkolů; AJ slovem i písmem; pečlivost, důslednost, zodpovědnost; organizační schopnosti, loajalitu; řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) - Nabízíme: rozmanitou a zodpovědnou práci s využitím AJ; motivující finanční ohodnocení; ostatní výhody dle standardu společnosti - Kontakt pro zaslání Vašeho životopisu: Mgr. Petr Kmošek, HR manažer, tel.: 605 733 267, e-mail: info@kmosek.com

Pomocnice/ník v kuchyni
FABES s.r.o.
Jihlava, Jihlava, Masarykovo náměstí, 100, 586 01
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 70 - 0
Od: 2017-04-12
Pomocnice v kuchyni - mytí nádobí a příprava zeleniny - na HPP i VPP Požadavky: chuť pracovat, zaučíme

Pracovníci v sociálních službách do zařízení Chráněné bydlení Johannes ( na nepravidelné výpomoci )
Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí
Vsetín, Valašské Meziříčí, Jičínská, 308, 757 01
Směny: Nepřetržitý provoz, Mzda (min-max): 100 - 0
Od: 2019-10-01
PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH DO ZAŘÍZENÍ CHRÁNĚNÉ BYDLENÍ JOHANNES POŽADUJEME: min. vyučen s maturitou, zájem o práci s cílovou skupinou, empatický přístup ke klientům, zodpovědnost, aktivní a svědomitý přístup k řešení pracovních úkolů, dobré komunikační dovednosti, praktické uvažování, zájem učit se novým dovednostem, zručná práce na PC. VÝHODOU: absolvent kurzu pracovník v sociálních službách, praxe v sociálních službách s klienty s mentálním postižením. NÁPLŇ PRÁCE: jde o zajištění nepřetržitého provozu pobytové služby chráněné bydlení pro muže s lehkým a středně těžkým mentálním postižením, rozvoj dovedností klientů vedoucí k jejich maximální možné samostatnosti, podpora a doprovázení klientů v každodenních maličkostech života, plánování činností a průběhu pobytové služby s klienty. NABÍZÍME: dohodu o provedení práce, nepravidelné výpomoci dle provozních potřeb, denní a noční směny (11,5 resp. 12ti hodinové). VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ: 1. kolo - zaslání životopisu spolu s motivačním dopisem e-mailem na kontakt níže, a to co nejdříve, nejpozději však do 4. 10. 2019 do 12-ti hodin. 2. kolo - vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Předpokládaný nástup: dle dohody. PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na danova@diakonievm.cz

VŠEOBECNÁ SESTRA BEZ OSVĚDČENÍ
Nemocnice Frýdlant s. r. o.
Liberec, Frýdlant, V Úvoze, 860, 464 01
Směny: Nepřetržitý provoz, Mzda (min-max): 16400 - 22000
Od: 2017-03-10
Požadujeme: ukončené vzdělání dle zákona č.96/2004 Sb. v platném znění, zdravotní způsobilost Nabízíme: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 8.00 do 13.00 hod.

technik údržby
C-Mec Kladno s.r.o.
Kladno, Kladno, Billundská, 2756, 272 01
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 23000 - 30000
Od: 2017-12-01
• Provádění údržby a běžných oprav strojů, přístrojů a zařízení. • Stanovení pracovních kroků, prostředků a metod. • zkušenost na podobné pozici min. 3 roky • řidičský průkaz sk. B ; platný průkaz řízení VZV • vyžadujeme vyhlášku č. 50/1978 Sb.min paragraf 5 • velmi dobrá znalost PO a BOZP • znalost práce na PC • komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost • práce na HPP ve stabilní společnosti • místo výkonu práce v Kladně • zaměstnanecké benefity– stravenky, docházkový bonus • školení • firemní akce • podnikové stravování • finanční ohodnocení 23,000 – 30,000,-Kč • termín nástupu ihned • Komunikace s externími dodavateli zajišťujícími odbornou údržbu, prohlídky, revize zařízení strojní výroby a provádění odborných měření, hluk, prach atd. • Odpadové hospodářství • Instalace nových zařízení a technologických celků • Plnění úkolů vyplývajících z oblasti PO a BOZP, zajištění všeobecných předpisů BOZP a PO •