Autoklempíř

Hlavní stránka - Přidat poptávku - Kontakt
 
Vyberte kraj


Další profese:

Letuška / Steward, Stavbyvedoucí, Hasič, Ekolog, Psycholog, Zedník, Archeolog, Dirigent, Hygienik, Fyzioterapeut, Architekt, Farmaceut, Dermatolog, Psychiatr, Auditor, Celník, Zlatník / klenotník, Osvětlovač, Exekutor, Veterinární lékař, Seřizovač CNC,


Práce v ČR

Autoklempíř

Autoklempíř, obdobně jako například automechanik, autoelektrikář nebo autočalouník, je řemeslník, který se zabývá odbornou prací v automobilovém průmyslu.

Pro výkon tohoto řemesla je nutné střední odborné vzdělání v oboru, zpravidla zakončené výučním listem. Zájemci o další studium si pak mohou ještě na střední škole dokončit maturitní zkoušku. Po dokončení vzdělání v oboru karosář (autoklempíř) je možné ihned se začít řemeslu věnovat.

Karosáři neboli autoklempíři, nacházejí uplatnění zpravidla v automobilových dílnách a servisech, nebo ve výrobnách automobilů a automobilových koncernech. Autoklempíř může být jak zaměstnanec, tak i osoba samostatně výdělečně činná. Aby však mohl být autoklempíř OSVČ je nutné splnit zákonem dané podmínky a získat živnostenský list.

Náplní práce vyučeného autoklempíře je mimo jiné oprava karoserií a skříní motorových vozidel a dále jejich mechanizmů a montáž jejich příslušenství a vybavení. Dále mohou karosáři montovat a seřizovat polohy pohyblivých částí a zasklívat okna motorových vozidel. Mezi další, avšak neméně důležité činnosti patří opravy a lakování karosérií a údržba nátěrů spodků vozidel. Ve výrobních závodech se uplatní při samotné výrobě karosérií a skříní všech druhů motorových vozidel.

Vzhledem k tomu, že karosář při výkonu své profese pracuje s velkým množstvím kovových materiálů, je nutné, aby měl svářečské zkoušky, které obvykle získává již při studiu na střední odborné škole. V případně nutnosti by se tedy vyučený karosář mohl uplatnit rovněž jako svářeč.

Autoklempíř, jak již bylo řečeno, pracuje v prostředí dílen, servisů nebo výroben motorových vozidel. Tyto provozy jsou obvykle velice hlučné, proto není toto povolání vhodné pro osoby s poruchami sluchu nebo chronickými bolestmi hlavy. Při výkonu své profese přichází autoklempíř často do styku s barvami a laky, což může neblaze působit na jeho zdravotní stav.

Profese autoklempíře vyžaduje zdravého a manuálně zručného člověka, který je schopen a ochoten pracovat rukama.

Autoklempíř pracuje obvykle po běžnou osmihodinovou pracovní dobu, výjimečně může pracovat na směny, což se obvykle týká spíše větších automobilových koncernů.

Při výkonu své profese používá karosář svářečskou techniku, barvy, laky, nanášecí techniku a další specifické stroje, nástroje a zařízení.

Požadované vzdělání: Střední odborné s výučním listem (maturitou)

Autoklempíř volná místa


Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra
Hlavní město Praha, Praha, Přípotoční, 300, 1 2
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 14000 - 15000
Od: 2016-10-01
Požadavky: Vzdělání SOU oboru klempíř, karosář, trestní bezúhonnost Praxe v oboru - výhodou Nabízené výhody: pevná pracovní doba od Po-Pá 6:45 do 15:15, závodní jídelna v objektu,


AUTO Hlaváček a.s.
Svitavy, Litomyšl, , 125, 570 01
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 18000 - 0
Od: 2017-05-01
Autorizovaný servis přijme zručného karosáře osobních a užitkových vozidel. Požadujeme vyučení v oboru karosář/autoklempíř, ŘP sk.B, svářečský průkaz výhodou,morální a trestní bezúhonnost. Svůj strukturovaný životopis zašlete na e-mail: sula@hlavacek.cz., do předmětu zpávy uveďte: Karosář. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru

Karosář, klempíř
mopas a.s.
Kroměříž, Holešov, Samostatnost, 1181, 769 01
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 73 - 100
Od: 2016-06-06
pracoviště Holešov - vyučení, vhodné i pro absolventy, požadujeme zvládnutí oboru a vysoké pracovní nasazení, svářečský průkaz na CO2 podmínkou, výhodou je platný průkaz jeřábníka a vazače - pracovní poměr na dobu určitou je možné změnit na dobu neurčitou, pracovní doba od 6,00-14,00 hod., 37,5 hod./týden - benefit: příspěvek na penzijní a životní pojištění a stravování - kontakt telefonicky Po-Pá (6:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: juricova@mopas.cz

Autoklempíř, karosář
SERVIS Rejmon s.r.o.
Hlavní město Praha, Praha, Nad Vršovskou horou, 88, 101 00
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 25000 - 30000
Od: 2016-06-01
Kontakt možný telefonicky nebo osobně v době PO - PÁ od 9:00 do 14:00 hod., popřípadě e-mailem rejmonova.eva@autorejmon.cz. Požadujeme řidičský průkaz sk. B, praxi v oboru, spolehlivost, samostatnost. Nabízíme vybavené pracoviště v zavedeném autoservisu.

Autoklempíř
DISPO Družstvo invalidů
Hlavní město Praha, Praha, Vrbova, 1503, 1 2
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 26000 - 30000
Od: 2016-12-01
Hledáme do autorizovaného servisu vyučeného klempíře. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Autoklempíř
CAR POINT Karlovy Vary s.r.o.
Domažlice, Domažlice, Masarykova, 570, 1 2
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 25000 - 0
Od: 2016-12-01
PROFIL UCHAZEČE: *vyučen v oboru karosář *praxe výhodou, ne podmínkou *platný ŘP sk. B *dobrý zdravotní stav *pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilita *základní znalosti na PC vítána *morální a trestní bezúhonnost *znalost NJ vítána. NABÍZÍME: *velmi dobré mzdové ohodnocení *perspektivu dlouhodobé spolupráce *možnost profesního vzdělání *práci v atraktivním prostředí značkového servisu. Nástup možný IHNED nebo dle dohody. Těšíme se na Vás!


RENOVET s.r.o.
Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Pod Nádražím, 338, 1 2
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 13000 - 0
Od: 2016-04-01
Jedná se o klempířsko/zámečnickou práci na renovacích autoveteránů.

AUTOKLEMPÍŘ/-KA
STRATOS AUTO, spol. s r.o.
Hradec Králové, Hradec Králové, Bratří Štefanů, 1002, 500 03
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 20000 - 25000
Od: 2016-07-01
AUTOKLEMPÍŘ/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup ihned - Požadujeme: vyučení v oboru autoklempíř, karosář; minimální praxe v oboru - 1 rok; praxe se stolicí CAR-O-LINER; samostatnost, pečlivost a časovou flexibilitu; aktivní přístup k práci; ŘP sk. B - Nabízíme: zázemí stabilní společnosti; pravidelná odborná školení a vzdělání; nové a kvalitně vybavené pracovní prostředí; výborné mzdové ohodnocení a motivační odměny; firemní benefity (příspěvek na stravování, slevy na firemní produkty) - Své životopisy zasílejte na email: personalistika@stratosauto.cz

AUTOMECHANIK/-ČKA / KLEMPÍŘ/-KA
OLFIN Car s.r.o.
Hradec Králové, Hradec Králové, Na Rybárně, 1670, 500 02
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 20000 - 30000
Od: 2016-10-01
AUTOMECHANIK/-ČKA / KLEMPÍŘ/-KA - PP na dobu neurčitou s 3měsíční zkušební dobou, nástup možný ihned, po ukončení zkušební doby nabízíme náborový příspěvek 20.000Kč - Podmínkou: SOU v oboru automechanik, případně v kombinaci s oborem klempíř, praxe v chodu autorizovaného servisu, schopnost práce v týmu, pečlivost a loajalita, řidičské oprávnění sk. B - Nabízíme: práci s nejmodernější automobilovou technikou, velmi dobré pracovní ohodnocení - motivační osobní ohodnocení, zázemí silné, prosperující společnosti, možnost osobního rozvoje a vzdělání včetně pravidelných školení, 3měsíční zkušební doba, jistý pracovní poměr v případě odpovídajících pracovních výsledků - V případě zájmu zašlete Váš životopis na uvedený e-mail: kariera@olfincar.cz (pí. Mgr. Garguláková)