Autoklempíř

Hlavní stránka - Přidat poptávku - Kontakt
 
Vyberte kraj


Další profese:

Letuška / Steward, Stavbyvedoucí, Hasič, Ekolog, Dirigent, Psycholog, Fyzioterapeut, Zedník, Architekt, Archeolog, Dermatolog, Hygienik, Farmaceut, Osvětlovač, Ergonom, Psychiatr, Zlatník / klenotník, Auditor, Celník, Veterinární lékař, Exekutor,


Práce v ČR

Autoklempíř

Autoklempíř, obdobně jako například automechanik, autoelektrikář nebo autočalouník, je řemeslník, který se zabývá odbornou prací v automobilovém průmyslu.

Pro výkon tohoto řemesla je nutné střední odborné vzdělání v oboru, zpravidla zakončené výučním listem. Zájemci o další studium si pak mohou ještě na střední škole dokončit maturitní zkoušku. Po dokončení vzdělání v oboru karosář (autoklempíř) je možné ihned se začít řemeslu věnovat.

Karosáři neboli autoklempíři, nacházejí uplatnění zpravidla v automobilových dílnách a servisech, nebo ve výrobnách automobilů a automobilových koncernech. Autoklempíř může být jak zaměstnanec, tak i osoba samostatně výdělečně činná. Aby však mohl být autoklempíř OSVČ je nutné splnit zákonem dané podmínky a získat živnostenský list.

Náplní práce vyučeného autoklempíře je mimo jiné oprava karoserií a skříní motorových vozidel a dále jejich mechanizmů a montáž jejich příslušenství a vybavení. Dále mohou karosáři montovat a seřizovat polohy pohyblivých částí a zasklívat okna motorových vozidel. Mezi další, avšak neméně důležité činnosti patří opravy a lakování karosérií a údržba nátěrů spodků vozidel. Ve výrobních závodech se uplatní při samotné výrobě karosérií a skříní všech druhů motorových vozidel.

Vzhledem k tomu, že karosář při výkonu své profese pracuje s velkým množstvím kovových materiálů, je nutné, aby měl svářečské zkoušky, které obvykle získává již při studiu na střední odborné škole. V případně nutnosti by se tedy vyučený karosář mohl uplatnit rovněž jako svářeč.

Autoklempíř, jak již bylo řečeno, pracuje v prostředí dílen, servisů nebo výroben motorových vozidel. Tyto provozy jsou obvykle velice hlučné, proto není toto povolání vhodné pro osoby s poruchami sluchu nebo chronickými bolestmi hlavy. Při výkonu své profese přichází autoklempíř často do styku s barvami a laky, což může neblaze působit na jeho zdravotní stav.

Profese autoklempíře vyžaduje zdravého a manuálně zručného člověka, který je schopen a ochoten pracovat rukama.

Autoklempíř pracuje obvykle po běžnou osmihodinovou pracovní dobu, výjimečně může pracovat na směny, což se obvykle týká spíše větších automobilových koncernů.

Při výkonu své profese používá karosář svářečskou techniku, barvy, laky, nanášecí techniku a další specifické stroje, nástroje a zařízení.

Požadované vzdělání: Střední odborné s výučním listem (maturitou)

Autoklempíř volná místa


AUTO Hlaváček a.s.
Svitavy, Litomyšl, , 125, 570 01
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 18000 - 0
Od: 2017-05-01
Autorizovaný servis přijme zručného karosáře osobních a užitkových vozidel. Požadujeme vyučení v oboru karosář/autoklempíř, ŘP sk.B, svářečský průkaz výhodou,morální a trestní bezúhonnost. Svůj strukturovaný životopis zašlete na e-mail: sula@hlavacek.cz., do předmětu zpávy uveďte: Karosář. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru

Autoklempíř
DISPO Družstvo invalidů
Hlavní město Praha, Praha, Vrbova, 1503, 1 2
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 26000 - 30000
Od: 2016-12-01
Hledáme do autorizovaného servisu vyučeného klempíře. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Autokarosář/ka - klempíř/ka
UNICAR, spol. s r.o.
Ostrava-město, Ostrava, Vítkovická, 2744, 702 00
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 17000 - 28000
Od: 2017-10-01
Místo výkonu práce: Vítkovická 2744/36, Moravská Ostrava V případě zájmu se dostavte osobně do sídla firmy Po-Pá od 9 do 16 hod., So od 9 do 11.30 hod., příp. pište na e-mail. Kvalifikace: Vyučení v oboru autokarosář - klempíř, popřípadě automechanik, praxe v oboru autokarosář alespoň 3 roky jako poslední zaměstnání, platný svářečský průkaz, (uchazeči s praxí na vozidlech škoda, audi , volkswagen mají přednost). Znalost práce na rovnací stolici. Další požadavky: ŘP sk. B, zájem o práci v uvedené profesi, dobrá pracovní morálka, trestní bezúhonnost. Pozn.: práce v úkolové mzdě s prémií a odměnou - možný hrubý výdělek min. 17.000,-Kč , max. 28.000,-Kč i více/měsíc v závislostí na zručnosti a dovednosti. Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování.


Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra
Hlavní město Praha, Praha, Přípotoční, 300, 1 2
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 14000 - 15000
Od: 2016-10-01
Požadavky: Vzdělání SOU oboru klempíř, karosář, trestní bezúhonnost Praxe v oboru - výhodou Nabízené výhody: pevná pracovní doba od Po-Pá 6:45 do 15:15, závodní jídelna v objektu,

Autokarosář
ANDRETEA, a.s.
Pelhřimov, Humpolec, , 109, 396 01
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 13400 - 0
Od: 2017-03-01
Osobní kontakt: v pracovních dnech 7:00 - 15:00 hod.

Karosář, klempíř
mopas a.s.
Kroměříž, Holešov, Samostatnost, 1181, 769 01
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 73 - 100
Od: 2016-06-06
pracoviště Holešov - vyučení, vhodné i pro absolventy, požadujeme zvládnutí oboru a vysoké pracovní nasazení, svářečský průkaz na CO2 podmínkou, výhodou je platný průkaz jeřábníka a vazače - pracovní poměr na dobu určitou je možné změnit na dobu neurčitou, pracovní doba od 6,00-14,00 hod., 37,5 hod./týden - benefit: příspěvek na penzijní a životní pojištění a stravování - kontakt telefonicky Po-Pá (6:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: juricova@mopas.cz


ZLINER, s. r. o.
Zlín, Zlín, třída Tomáše Bati, 283, 763 02
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 20000 - 35000
Od: 2018-01-02
Náplň práce: servis a opravy vozidel v rámci záručního a pozáručního servisu Požadujeme: výuční list se zaměřením automechanik, autoelektrikář nebo diagnostik praxe v oboru min. 2 roky technická znalost automobilů, technických norem ŘP sk. C, D výhodou manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost vysoké pracovní nasazení časová flexibilita Nabízíme: stabilní práci v prosperující firmě odpovídající platové ohodnocení od 20 000Kč v závislosti na vykonávané práci a výkonnostní odměny místo výkonu práce: Zlín jednosměnný provoz příspěvek na stravování příspěvek na penzijní nebo životní pojištění dovolená 25 dní zasílejte životopis na email: personalista@zliner.cz

Autoklempíř
CAR POINT Karlovy Vary s.r.o.
Domažlice, Domažlice, Masarykova, 570, 1 2
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 25000 - 0
Od: 2016-12-01
PROFIL UCHAZEČE: *vyučen v oboru karosář *praxe výhodou, ne podmínkou *platný ŘP sk. B *dobrý zdravotní stav *pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilita *základní znalosti na PC vítána *morální a trestní bezúhonnost *znalost NJ vítána. NABÍZÍME: *velmi dobré mzdové ohodnocení *perspektivu dlouhodobé spolupráce *možnost profesního vzdělání *práci v atraktivním prostředí značkového servisu. Nástup možný IHNED nebo dle dohody. Těšíme se na Vás!

Autoklempíř/ka
Autocentrum BARTH a.s.
Pardubice, Pardubice, Hůrka, 1798, 530 12
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 20000 - 40000
Od: 2017-03-01
Místo výkonu práce: Pardubice - Dubina První kontakt: telefonicky od 8:30 - 16:00 hod., nebo e-mailem. Nástup dohodou. Náplň práce: Klempířské a karosářské práce na osobních vozidlech. Požadavky: - vyučení v oboru autoklempíř/karosář - min. 1 rok praxe - aktivní a pozitivní přístup - spolehlivost a zodpovědnost - manuální zručnost - trestní bezúhonnost - řidičský průkaz skupiny B Nabízíme: - zázemí stabilní a prosperující společnosti - motivující ohodnocení v závislosti na odvedené práci, zaměstnanecké výhody - přístup k novým technologiím a technickému vybavení - další odborné vzdělávání - benefity - příspěvek na stravu (vlastní jídelna), vstupenky na sportovní a společenské akce, sportovní aktivity, možnost zapůjčení obytných vozů a motocyklů ZDARMA Zaměstnanecké výhody: firemní výhody (příspěvek na stravu - vlastní jídelna, sportovní aktivity zdarma, vstupenky na hokej, dostihy, sportovní a kulturní akce)