Práce Hlavní město Praha

Práce v ČR

CEDA service & consulting s.r.o. IČ:25743368
Hlavní město Praha, Praha, Přístavní, 1186, 170 00
Martin Komárek
Vhodné pro: Bakalářské
Nástup od: 2019-01-01
Kontakty: +420 734 837 231 ceda@ceda-cz.com
Pracovní náplň: . práce s účetními doklady a ekonomickým software Helios . komunikace s tuzemskými a zahraničními zákazníky . vytváření a podávání hlášení Intrastatu . administrativní činnost Požadujeme: . min.! SŠ vzdělání ekonomického směru, VŠ výhodou . praxe jako účetní nebo celní deklarant výhodou . pokročilá znalost MS Office, zejména MS Excel . znalost AJ a NJ slovem i písmem, ČJ rodilá mluvčí . schopnost týmové práce, flexibilita . komunikativnost, pečlivost, samostatnost Nabizime: „ prace na polovični uvazek 4 hod. denně „ p.ile.itostn. mo.nost home office „ 5 tydn. dovolene „ 3 sick days „ přatelske pracovni prost.edi v men.im kolektivu „ pracovni smlouva na dobu neur.itou „ telefon k soukromym učelům „ možnost jazykoveho vzdělaváni

Všeobecní administrativní pracovníci - Administrativa