Práce OBSLUHA V PROVOZU GASTRO Liberec

Práce v ČR

OBSLUHA V PROVOZU GASTRO

TMR Ještěd a.s. IČ:6080413
Liberec, Liberec, Ještědská, 155, 460 08
Eva Kuřátková
Vhodné pro: Základní + praktická škola
Nástup od: 2018-12-15
Kontakty: +420 770 175 077 e.kuratkova@skijested.cz
Náplň práce: Připravovat inventář a prostory pro plynulý chod provozovny během pracovní doby. Pomáhat při zásobování střediska zbožím. Servírovat jídla a nápoje podle zásad a pravidel. Debarasovat použitý inventář a udržovat pořádek a čistotu na pracovišti. Hmotná zodpovědnost za svěřené prostředky a zboží. Podílet se na sestavování jídelního a nápojového lístku. Vést evidenci o příjmu zboží na středisko. Úzce spolupracovat s ostatními středisky a jejich spolupracovníky. Připravovat nápoje pro hosty a zodpovídat za jejich kvalitu. Provádět obsluhu hostů včetně inkasa dle restaurační pokladny. Dodržovat bezpečnostní a hygienické předpisy. Provádět plnění dalších úkolů dle příkazů nadřízeného pracovníka. Kontrolovat všechny míry, objemy a vzhled při výdeji jídel a nápojů Požadavky: Vzdělání: min. SOU Zaměření, obor: číšník/servírka nebo společné stravování nebo hotelová škola Zkušenosti: praxe není podmínkou Jazyky: anglický jazyk/německý jazyk - základy Další: komunikativnost, praktické myšlení, sebeovládání, sebejistota, zdravotní průkaz. Hlásit emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 9.00 do 15:00 hod.

Číšníci a servírky - Obchod a cestovní ruch