Práce SW diagnostik Plzeň-město

Práce v ČR

SW diagnostik

B E K O Engineering, spol. s r.o. IČ:14866358
Plzeň-město, Plzeň, Edvarda Beneše, 590, 301 00
Mgr. Markéta Rohlová
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-10-01
Kontakty: +420 235 094 324 rohlova@beko-plm.cz
Náplň práce: o Schvalování designu a dokumentace o Zkušenost s návrhem SW pod OS Linux o Automatické testování o Testování HW o Zlepšování v integrovaných systémech Požadavky: o SŠ/VŠ technického směru o Min. 3 roky na pozici vývojáře SW o Znalost C, C++ o Zkušenosti s verzovacím SW Git o Práce s oscilloskopem a logickým analyzátorem o Znalost Tcl, Bash, Perl, Expect o Rychlá adaptace na nové prostředí o Ochotu učit se novým věcem o Ochotu cestova v rámci ČR i zahraničí Nabízíme o Práci pro renomované zákazníky o Individuální finanční ohodnocení o Odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře) o Bonusy v závislosti na výkonu o Služební vůz, flexipasy, stravenky, caffeteria, firemní akce, multisport karty, …. o Možnost služebního ubytování o Práce v příjemném kolektivu o Možnost home office

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací - Informační technologie