Práce Operátor ve skladu - BRIGÁDA Pardubice

Práce v ČR

Operátor ve skladu - BRIGÁDA

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Flex International s.r.o. IČ:25559834
Pardubice, Pardubice, Staročernská, 226, 530 02
Michaela Pavlousková
Směnnost: Dvousměnný provoz, Mzda (min-max): 100 - 105
Vhodné pro: Nižší střední
Nástup od: 2018-07-16
Kontakty: +420 466 685 722 kariera.pce@flex.com
Náplň práce: -manipulace se zbožím -užívání interní manipulační techniky -nakládka, vykládka nákladních aut -uskladnění zboží -příprava zásilek k expedici -podíl na kontrolní činnosti Požadujeme: -trestní bezúhonnost, zletilost -pečlivost a manuální zručnost -ochotu pracovat ve směnném provozu -samostatnost, zodpovědný přístup -spolehlivost a flexibilitu Nabízíme: -odměnu 100 Kč/hod -příspěvek na stravování -nadstandardní víkendové příplatky -práci na ranní či odpolední směně, o víkendech (dle Vašich časových možností) -práci na 8hod. i 12 hod směny -práci v čistém prostředí -získání pracovních zkušeností -Možnost využití zvýhodněného mobilního tarifu -Další firemní výhody

Úředníci ve skladech - Administrativa