Práce Obchodní koordinátor/ ka pro anglicky mluvící země Zlín

Práce v ČR

Obchodní koordinátor/ ka pro anglicky mluvící země

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
GRASPO CZ, a. s. IČ:25586092
Zlín, Zlín, Pod Šternberkem, 324, 763 02
Lubor Kaluža, Člen představenstva
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-07-11
Kontakty: kariera@graspo.com
Náplň práce: velmi úzká spolupráce v týmu s Key Account Managerem; zajišťování každodenní komunikace se zákazníky; kontrola zakázek ve výrobě; řešení: poptávek, nabídek, objednávek a jejich překlady; komunikace uvnitř firmy: technologie, dispečink, výroba, expedeice, sklad; vystavování faktur, požadavků na přepravu, dodací a paletové listy. Požadujeme: vzdělání minimálně SŠ; velmi dobrou znalost AJ slovem i písmem pro každodenní komunikaci; znalost dalších jazyků NJ, FJ je výhodou; znalost práce na PC: MS Office, EXCEL, Outlook, Internet, IS CICERO výhodou; praxe v obchodu a polygrafii výhodou; velmi dobré organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost, svědomitost, osobní přístup. Nabízíme: zajímavou práci v silné společnosti; příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu; pohyblivou složku mzdy závislou na výkonu; telefon + počítač; příspěvek na stravování; odborná a jazyková školení; osobní růst; firemní akce.

Všeobecní administrativní pracovníci - Administrativa