Práce LOGISTIK Liberec

Práce v ČR

LOGISTIK

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
LOGISTIK
FENESTRA WIEDEN s.r.o. IČ:44223161
Liberec, Liberec, Malodoubská, 355, 460 08
Hana Lacinová
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-08-01
Kontakty: hana.lacinova@fenestra-wieden.cz
Náplň práce: - zajišťování přeprav mezi firmou a externími sklady - zajišťování doprav pro expedice a dovozy od dodavatelů - jednání s přepravci - tvorba plánu výroby a nakládek na základě potřeb stavby a možnosti výroby - příprava balících předpisů ve spolupráci se stavbou, skladem a výrobou - tvorba layoutů - kontroly stavu vratných obalů - zajišťování oprav vratných obalů - objednávání obalového materiálu - kontrola stavu uskladněného zboží a využitého prostoru v externích skladech - práce s technickými výkresy - spolupráce s expedicí, skladem, výrobou, stavbou i projekcí Požadavky: - min. SŠ vzdělání (s technickým zaměřením) - praxe práce ve výrobní firmě 1 rok - znalost práce s PC - Word, Excel - ŘP skupiny B - technické myšlení - organizační schopnosti Nabízíme: - zázemí stabilní firmy se sídlem v Liberci - práce na 1 směnu - odpovídající finanční ohodnocení - stravenky - příspěvek na důchodové připojištění - příspěvek na dětský tábor - dobrá dopravní dostupnost Datum nástupu: srpen 2018 Mzda: Nástupní mzda 25 000 - 27 000,- (výše dle zkušeností kandidáta) + 2 000,- prémie Po zkušební době 26 000 - 28 000,- základní mzda + 3 000,- prémie Vaše žádosti spolu s životopisy zasílejte na hana.lacinova@fenestra-wieden.cz Vámi zaslané informace budou použity firmou Fenestra Wieden s.r.o. pouze pro potřeby tohoto výběrového řízení, které bude uzavřeno do 31. 8. 2018.

Specialisté v oblasti logistiky - Doprava