Práce PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - základní nepedagogická činnost v Domově se zvláštním režimem České Budějovice

PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - základní nepedagogická činnost v Domově se zvláštním režimem

Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie IČ:666271
České Budějovice, Libníč, , 17, 373 71
Markéta Kubová
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-07-11
Kontakty: personalista@domovlibnic.cz
Náplň práce: Práce s cílovou skupinou - osoby s chronickým duševním onemocněním nad 18 let, organizování a realizace volnočasových, vzdělávacích a jiných aktivit. Jedná se například o dílny suché vazby, ručních prací, výtvarného ateliéru, sportovní činnost, relaxace, trénování paměti či práce v parku a na zahradě, individuální plánování. Požadavky:. SŠ, VOŠ nebo VŠ pedagogického nebo sociálního směru, komunikativnost, zodpovědnost, kreativita, zručnost, flexibilita, aktivita a dovednost pracovat samostatně i v týmu, kladný a vstřícný přístup k duševně nemocným, orientace v dané problematice, znalost práce na PC, praxe v oboru výhodou, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme: smysluplnou pracovní pozici na plný úvazek na dobu určitou s možností prodloužení, jednosměnný pracovní režim s postupným nástupem do denní směny možnost seberealizace, vzdělávání, zkušenosti, profesní rozvoj, supervize, dotované stravování v místě pracoviště, 5 týdnů dovolené + dodatková dovolená, zaměstnanecké výhody – FKSP, platové ohodnocení 7. platová tř. dle odpracovaných let, příplatek za prostředí, osobní příplatek po zkušební době. Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail personalista@domovlibnic.cz nebo poštou na adresu organizace.

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené - Zdravotnictví