Práce Seřizovač CNC strojů Zlín

Práce v ČR

Seřizovač CNC strojů

Kovárna VIVA, a. s. IČ:46978496
Zlín, Zlín, Vavrečkova, 5333, 760 01
Bc. Marie Gallagher, personalistka
Směnnost: Dvousměnný provoz, Mzda (min-max): 25000 - 0
Vhodné pro: ÚSO (vyučení s maturitou)
Nástup od: 2018-08-01
Kontakty: +420 577 051 304 marie.gallagher@viva.cz
Pracovní náplň: • Seřizování obráběcích strojů s CNC řízením. • Stanovení pracovních postupů, prostředků a metod. • Zhotovování funkčních vzorků a prototypů. • Zajišťování nástrojů a přípravků na jednotlivé svěřené stroje. • Doplňování, evidence, vykazování a vydávání nástrojů do a z TOOLBOXu. • Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce Požadujeme: • Praxe se seřizováním CNC strojů • SOU/SŠ technického směru • Zkušenost s programováním CNC strojů (FANUC, SIEMENS) • Schopnost seřídit stroj, znalost materiálů a jejich chování, znalost procesů obrábění • Schopnost čtení výkresové dokumentace • Stabilita, loajalita • Spolehlivost a přesnost • Odpovědnost a samostatnost • Ochota pracovat na směny Nabízíme: • Práci ve stabilní a prosperující společnosti se silným zázemím • Odpovídající platové ohodnocení • Mimořádné pololetní bonusy • Širokou možnost vzdělávání • Podporu osobního i profesního růstu • Odborná školení • Týden dovolené navíc • Další benefity v rámci sociálního programu Jedná se o práci ve dvousměnném provozu.

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - Výroba a provoz