Práce Reklamační referent Olomouc

Práce v ČR

Reklamační referent

T.S.BOHEMIA a.s. IČ:62304381
Olomouc, Olomouc, Sladovní, 103, 779 00
Kontakt pouze písemně
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-08-01
Kontakty: zamestnani@tsbohemia.cz
Náplň práce: •Příjem a výdej reklamací •Komunikace se zákazníky a servisy výrobce •Komunikace se servisními techniky •Logistika reklamací Požadujeme: •Ukončené SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou, výhodou technické zaměření, nebo obchod. •Pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, soutěživost, loajalita, samostatnost. •Dobré komunikační dovednosti. •Orientace na zákazníka, příjemné vystupování, kvalitní komunikace. •Výhodou orientace v oblasti IT, spotřební elektroniky a domácích spotřebičů. •Trestní bezúhonnost. Nabízíme: •Silné zázemí prosperující ryze české firmy. •Stabilní dlouhodobé zaměstnání •Možnost získání cenných zkušeností a praxe z obchodu, servisu, skladového hospodářství. •Velmi pestrou a zajímavou práci vhodnou pro mladé dynamické lidi (vhodné i pro absolventy). •Dobré platové ohodnocení přesahující průměrnou mzdu v daném oboru. •Kompletní zaškolení na pracovní pozici. •Prostor pro seberealizaci a prosazení vlastních nápadů. •Nástup možný ihned nebo podle dohody.

Reklamační referenti - Obchod a cestovní ruch