Práce Šička, krejčí/krejčová Pardubice

Práce v ČR

Šička, krejčí/krejčová

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
CEDR Pardubice o.p.s. IČ:27547850
Pardubice, Pardubice, Jana Palacha, 324, 530 02
Věra Čížková, DiS., personalistka
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2018-08-01
Kontakty: cizkova@cedrops.cz
Náplň práce: o Šití hraček, dekorativních předmětů, opravy oděvů o Střihačské práce o Práce na šicích, vyšívacích stojích, overlocku apod. Požadujeme: o Minimálně střední odborné vzdělání, nebo odborné s maturitou o Praxe v oboru o Pečlivost, kreativita, samostatnost Informace k pracovním podmínkám: o Možnost práce na zkrácený úvazek o Vhodné pro OZP o Termín nástupu ihned nebo dle dohody o Místo výkonu Pardubice Zaměstnanecké výhody: sick days, prodloužení pracovní smlouvy, odměny, sleva na výrobky, práce v malém kolektivu Životopis zasílat na e-mail: cizkova@cedrops.cz nebo osobně na adrese zaměstnavatele.

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - Výroba a provoz