Práce Kontrolor Zlín

Práce v ČR

Kontrolor

Kontrolor
Kovárna VIVA, a. s. IČ:46978496
Zlín, Zlín, Vavrečkova, 5333, 760 01
Bc. Marie Gallagher, personalistka
Směnnost: Třísměnný provoz, Mzda (min-max): 25000 - 0
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-08-01
Kontakty: +420 577 051 304 marie.gallagher@viva.cz
Pracovní náplň: • Kontrola jakosti výroby dle technické dokumentace včetně vyhodnocení • Zpracování protokolů a z práv z měření • Dodržování požadavků způsobilosti výrobního procesu • Vedení příslušných záznamů o jakosti a dokumentace • Práce s dílenskými měřidly • Řešení neshodné výroby • Kontrolovat bezzávadný stav řízených pracovišť • Měření dílců na 3D Požadavky: • SŠ vzdělání technického směru • Znalost čtení technické dokumentace • Znalost systému ISO 9001 výhodou • Znalost práce na PC • Základní znalost technologie obrábění Nabízíme: • Zázemí stabilní společnosti • Velmi dobré finanční ohodnocení • Možnost dalšího odborného vzdělávání • 5 týdnů dovolené • Pololetní bonusy • Firemní stravování apod. Jedná se o práci ve třísměnném provozu.

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - Výroba a provoz