Práce NC Horizontkář Plzeň-město

Práce v ČR

NC Horizontkář

Molins, s.r.o. IČ:25247875
Plzeň-město, Plzeň, Korandova, 2883, 301 00
Mgr. Radka Lišková, personalista
Směnnost: Dvousměnný provoz, Mzda (min-max): 30000 - 38000
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2018-08-01
Kontakty: +420 378 080 313 radka.liskova@molins.com
Popis pozice: frézování a vrtání strojních dílů na vodorovné vyvrtávačce (WHF10 a WHQ13). Příprava nástrojů, korekce programů a upínání dílů, vč.jejich vyrovnání. Jedná se o kusovou a malosériovou výrobu, ale relativně se v období opakující. Obrábí se široká škála materiálů vč.odlitků. (Výpalky, litina, nerezy, svařence, plasty). Příprava až pro 3-směnný provoz. Požadujeme: - vyučení ve strojírenském oboru - znalost programování v systému HEIDENHAIN 375-530 - samoprogramování - čtení výkresové dokumentace - znalost měření - zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost - znalost nástrojů a stanovování řezných podmínek Pracovní poměr na dva roky.

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - Výroba a provoz