Práce Bezpečnostní pracovníci Zlín

Práce v ČR

Bezpečnostní pracovníci

Mark2 Corporation Czech a.s. IČ:25719751
Zlín, Vizovice, Masarykovo nám., 1040, 763 12
Petra Vyoralová
Směnnost: Dvousměnný provoz, Mzda (min-max): 85 - 95
Vhodné pro: Základní + praktická škola
Nástup od: 2018-07-16
Kontakty: p.vyoralova@m2c.eu
Náplň práce: chránit majetek klienta, pracovat s kamerami, procházet objekt a kontrolovat místa, kde je riziko, že se něco děje, pracovat v mezinárodním prostředí obchodu, komunikovat s návštěvníky i se zákazníky. Požadavky: chuť pracovat, trestní bezúhonnost. Nabízíme: peníze u nás můžete dostat týdně, Stabilita je důležitá, a tak vám hned do začátku nabízíme práci napořád - tedy dlouhodobou spolupráci. o Víme, že začátky jsou těžké, proto hradíme kompletně uniformu a přispíváme na obuv. o Pokud budete plnit práci svědomitě, chodit včas a bude Vás to bavit, rádi Vám přidáme a po čase nabídneme vyšší pozici, případně uvítáme hlavní pracovní poměr. o Pokud nejste zdejší, pomůžeme Vám najít bydlení a první tři měsíce Vám přispějeme 1.500,- Kč.

Pracovníci ostrahy, strážní - Obrana a ochrana