Práce Obchodníci pro tuzemský trh s jazykovými kurzy a překlady (telefonista) Zlín

Obchodníci pro tuzemský trh s jazykovými kurzy a překlady (telefonista)

Mgr. Pavel Knot IČ:2169223
Zlín, Zlín, Vodní, 1972, 760 01
Mgr. Pavel Knot
Směnnost: Pružná pracovní doba, Mzda (min-max): 90 - 100
Vhodné pro: Nižší střední odborné
Nástup od: 2018-08-01
Kontakty: +420 608 938 936 infotrelaso@gmail.com
Náplň práce: práce s klienty a projektovými manažery se zaměřením na jazykové vzdělávání, sjednávání firemního vzdělávání pro významné klienty po celé ČR, smysluplná práce v příjemném a mladém kolektivu Požadujeme: znalost práce na PC - úroveň "běžný uživatel" (word, excel, internet), zkušenost s prací v kanceláři, dodržování termínů a zadání zakázek sjednávání schůzek po telefonu, schopnost samostatně absolvovat schůzku s klientem služebním vozidlem (ŘP sk. B, aktivní řidič), spolehlivost, pečlivost, vhodné a reprezentativní vystupování, ochotu se dále vzdělávat Nabízíme: HPP - pracovní doba 8:00 - 16:30, popř. dle domluvy, notebook, mobilní telefon Místo výkonu práce: Zlín Výhody: provize, mimořádné benefity Pokud Vás zaujala tato příležitost, zašlete nám CV na email: jobs.trelaso@gmail.com Vyhrazujeme si neodpovědět uchazečům, kteří nesplňují výše uvedené požadavky. Více informací o naší společnosti na www.trendls.cz

Obchodní referenti - Obchod a cestovní ruch