Práce ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE oddělení PaM Liberec

Práce v ČR

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE oddělení PaM

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem IČ:71009361
Liberec, Liberec, U Sila, 1139, 463 11
Brigita Horáčková
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-07-09
Kontakty: +420 775 382 231 brigita.horackova@zuusti.cz
Náplň práce: - administrativní činnosti spojené s personální a mzdovou agendou - spolupráce se mzdovou účetní a vedoucí útvaru PaM při zpracování měsíčních výplat - zpracování poštovní agendy Požadavky: - středoškolské vzdělání - zkušenosti v administrativě v oblasti personální / mzdové agendy - kurz mzdového účetnictví výhodou - samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, pečlivost a důslednost - znalost práce s PC, MS Office, uvítáme zkušenosti se mzdovým SW - Vema - nástup: dle dohody Zaměstnanecké výhody: - práce na plný úvazek - zázemí stabilní společnosti poskytující služby v oblasti ochrany a podpory veřejného zdraví - pružná pracovní doba - zajímavé platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe - 5 týdnů dovolené - 2 sick days - stravenky Nabídky v podobě strukturovaného životopisu se zaměřením na odbornou praxi zasílejte na e - mail: brigita.horackova@zuusti.cz, tel.: 482 411 654, 775 382 231.

Všeobecní administrativní pracovníci - Administrativa