Práce SKLADNÍK České Budějovice

Práce v ČR

SKLADNÍK

SKLADNÍK
GASTRO PRODUCTION s.r.o. IČ:514161
České Budějovice, Kamenný Újezd, Zemědělská, 500, 373 81
Bc. Filip Čaniga
Vhodné pro: Nižší střední odborné
Nástup od: 2018-07-09
Kontakty: +420 702 186 815 caniga@gastro.cz
Popis pozice: kontrola přiímaných a vydávaných výrobků a zboží, práce na PC, příprava na expedici zboží-balení, označení, každodenní manipulace s břemeny, přeprava materiálů VZV, inventarizace materiálu, úklid skladu Požadujeme: znalost práce na PC, zodpovědnost, důslednost, samostatnost, praktické myšlení Výhodou: časová flexibilita, průkaz obsluhy VZV, dobrý zdravotní stav, orientace v tech.skicách, ochota, pracovitost Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, zajímavou práci, zaškolení, přátelský kolektiv Zaměstnanecké výhody: závodní stravování / stravenky, příspěvek na dovolenou, bonusy, firemní akce Zaměstnavatel si přeje být kontaktován telefonicky v době od 7:00 - 15:30 hod., nebo e-mailem

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Doprava