Práce Operátor ve výrobě Pardubice

Práce v ČR

Operátor ve výrobě

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Flex International s.r.o. IČ:25559834
Pardubice, Pardubice, Staročernská, 226, 530 02
Michaela Pavlousková
Vhodné pro: Nižší střední
Nástup od: 2018-07-09
Kontakty: +420 466 685 722 kariera.pce@flex.com
Pracovní náplň: • výrobní operace dle pracovních instrukcí (potisk klávesnic) • lehká manuální práce (vybalování klávesnic na výrobní linku, vizuální kontrola, lepení štítků,..) • manipulace s výrobky na lince Požadujeme: • praxe v oboru výhodou • trestní bezúhonnost • pečlivost a manuální zručnost • schopnost týmové práce • flexibilita Nabízíme: • práci v 1směnném provozu s možností převedení do 2směnného provozu • 5 týdnů dovolené • náborový příspěvek 10 000 kč • příspěvek na stravování • meziroční navýšení platu • nadstandardní víkendové příplatky • bonus za doporučení zaměstnance • vánoční bonus • možnost využití zvýhodněného mobilního tarifu • zajištění dovozu obědů na pracovišti • příspěvek dárcům krve • věrnostní bonus – za pracovní jubilea • příspěvek na sportovní aktivity při prezentaci firmy • perspektivní zaměstnání v mezinárodní, dynamické firmě • práci v čistém prostředí • kontakt s moderní technikou a technologiemi

Úředníci ve skladech - Administrativa