Práce ÚČETNÍ - ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE Liberec

Práce v ČR

ÚČETNÍ - ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE

Jiří Pokorný - daňoví poradci s.r.o. IČ:41326741
Liberec, Liberec, Palachova, 1391, 460 01
Bc. Hana Říhová, asistent daňového poradce
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-09-01
Kontakty: info@jiri-pokorny.cz
Náplň práce: - vedení účetnictví a daňové evidence klientů kanceláře daňového poradce - zpracování přiznání k DPH, k dani z příjmů, k dani silniční a k majetkovým daní - zpracování podkladů a analýz z účetní evidence - zajištění komunikace s finančními úřady - poskytování poradenství klientům kanceláře daňového poradce Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru - alespoň základní znalost účetních a daňových - předpisů a související legislativy - znalost práce na PC – Word, Excel - samostatnost, komunikativnost a zodpovědnost - praxe v oboru výhodou Nabízíme: - flexibilní pracovní dobu - motivační finanční ohodnocení - odborné vedení a podporu - zodpovědnou a zajímavou práci Nástupní mzda bude po zapracování zvýšena v závislosti na dosahovaných pracovních výsledcích. Po dobu zaměstnání v naší daňové kanceláři nesmí být vykonávána stejná nebo obdobná činnost na základě živnostenského oprávnění. Nástup 1.9.2018. Po dohodě možný i dříve. V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu info@jiri-pokorny.cz.

Účetní všeobecní - Administrativa