Práce PRACOVNÍK SKLADU Liberec

Práce v ČR

PRACOVNÍK SKLADU

EMERGE, a.s. IČ:28764226
Liberec, Liberec, Ampérova, 495, 463 12
Veronika Šimůnková
Směnnost: Třísměnný provoz, Mzda (min-max): 15000 - 17000
Vhodné pro: Základní + praktická škola
Nástup od: 2018-07-04
Kontakty: +420 724 386 656 veronika.simunkova@amuletcz.cz
Náplň práce: - jednoduché manuální práce - zaskladňování dílů do regálů - evidence prázdných obalů - obsluha paletového vozíku / VZV (dle zkušeností - zaučíme!) - další práce ve skladu Požadavky: - zkušenosti s prací ve skladu a prací na PC - výhodou - pečlivost - samostatnost - manuální zručnost Nebojte se odpovědět na inzerát, i pokud s prací ve skladu nemáte zkušenosti, zaučíme i úplné nováčky - podmínkou je pouze vaše ochota učit se! Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo osoby zdravotně postižené. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení. Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od pondělí do pátku od 8.00 do 14.00 hod., případně i osobně na adrese Ampérova 495, Liberec, od pondělí do pátku od 8.00 do 11.00 hod.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Doprava