Práce STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK - VKLADAČ / OBSLUHA STROJE (OPERÁTOR) Liberec

Práce v ČR

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK - VKLADAČ / OBSLUHA STROJE (OPERÁTOR)

Benteler ČR s.r.o. IČ:63145936
Liberec, Chrastava, Školní, 713, 463 31
Mgr. Kateřina Vaňková
Směnnost: Třísměnný provoz, Mzda (min-max): 23500 - 25000
Vhodné pro: Základní + praktická škola
Nástup od: 2018-08-30
Kontakty: +420 731 544 167 katerina.vankova@benteler.com
Vaším úkolem bude: - obsluha výrobní stanice - pohledová kontrola dílů vycházejících ze stanice (linky) - provádění drobných úprav a oprav - příprava pracoviště před každou směnou - materiál, pomocný materiál apod. Požadujeme: - manuální zručnost - spolehlivost - samostatnost - ochota pracovat ve 3směnném provozu - kladný přístup k práci a učit se nové věci Zaměstnanecké výhody: - perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující nadnárodní společnosti - možnost dalšího vzdělávání a rozvoje - řadu zaměstnaneckých výhod (pružná pracovní doba, možnost stravování v závodní jídelně a stravenky, sportovní a společenské aktivity aj.) Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně.

Montážní dělníci výrobků z kovů - Výroba a provoz