Práce Finanční specialista/ka Plzeň-město

Práce v ČR

Finanční specialista/ka

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Beryko s.r.o. IČ:2852152
Plzeň-město, Plzeň, Na Roudné, 1162, 301 00
Markéta Křížová
Vhodné pro: Vysokoškolské
Nástup od: 2018-08-01
Kontakty: marketa@beryko.cz
Náplň práce: - získávání a vyhodnocování dat týkajících se nákladů firmy - podpora oblasti účetnictví společnosti - komunikace s externí účetní firmou - příprava podkladů pro fakturaci, vystavování faktur, zpracování faktur přijatých - kontrola včasných plateb, dobropisů - komunikace s úřady a bankou, příprava podkladů - ostatní finanční administrativa dle potřeby - příprava výkazů Požadujeme: - VŠ ekonomického zaměření - praxi na podobné pozici - komunikativní AJ - pečlivost a preciznost - znalost MS Office Nabízíme: - práci v mladém kolektivu - firemní tarif - 2x týdně výuka angličtiny ve firmě s rodilým mluvčím - finanční bonusy - slevy na produkty - občerstvení na pracovišti, příspěvek na stravování

Úředníci v oblasti financí - Administrativa