Práce Vstupní kontrolor/ka Zlín

Práce v ČR

Vstupní kontrolor/ka

BMKco. s.r.o. IČ:26266920
Zlín, Zlín, Rybníky II, 747, 760 01
Ing. Markéta Zaoralová
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-07-09
Kontakty: marketa.sevcikova@bmkco.cz
Náplň práce: provádění vstupní kontroly, zpracování postupů kontroly a zkoušek, analýza neshod v procesech, podílení se na nápravných a preventivních opatřeních při řízení kvality neshodného produktu, vyřizování a řízení reklamací, posuzování reklamací kvality (testování kvality, zkoušky) příprava podkladů pro dodavatelské reklamace, spolupráce se zkušebními laboratořemi, vystavování kontrolních protokolů, vedení záznamů o jakosti, zajišťování provozní a technické dokumentace ve vazbě na kvalitu, 1x/rok certifikace u SZÚ, Prohlášení o shodě (vystavení objednávek, příprava vzorků, dohledový audit, vystavení POS BMK ). Požadujeme: schopnost číst výkresovou dokumentaci, základní znalost měření dle výkresové dokumentace, znalost MS Office, komunikativnost, pracovitost, zodpovědnost, profesionální přístup, ochotu učit se novým věcem. Výhodou je: praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok, znalost AJ, znalost spojovacích materiálů. Nabízíme: zázemí rozvíjející se společnosti, příjemné a přátelské pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity, prostor pro odborné sebevzdělání, firemní a zaměstnanecké akce a další. Výhody: příspěvek na stravování - stravenky, poukázky na volnočasové aktivity, příspěvek na životní/penzijní pojištění, zaměstnanecké slevy.

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - Výroba a provoz