Práce Logistik/ka Plzeň-město

Práce v ČR

Logistik/ka

Logistik/ka
Beryko s.r.o. IČ:2852152
Plzeň-město, Plzeň, Na Roudné, 1162, 301 00
Markéta Křížová
Vhodné pro: ÚSO (vyučení s maturitou)
Nástup od: 2018-08-01
Kontakty: marketa@beryko.cz
Náplň práce: - komunikace s dodavateli, dopravci a celnicí - spolupráce se skladem v Hongkongu - zpracovávání podkladů pro leteckou a námořní přepravu - neustálé zlepšování, nastavování a optimalizace interních logistických procesů - komplexní vyhodnocování efektivnosti v dopravně-přepravním procesu a skladovém hospodářství Požadujeme: - min. 1 rok praxe se zahraniční logistikou - AJ na výborné úrovni - zkušenosti s jednáním s Čínou velkou výhodou - preciznost, schopnost práce pod tlakem a časová flexibilita - schopnost určování priorit a analytické schopnosti Nabízíme: - práci v mladém kolektivu - firemní tarif - 2x týdně výuka angličtiny ve firmě s rodilým mluvčím - finanční bonusy - slevy na produkty - občerstvení na pracovišti, příspěvek na stravování

Specialisté v oblasti logistiky - Doprava