Práce Obchodní zástupce Plzeň-město

Práce v ČR

Obchodní zástupce

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Beryko s.r.o. IČ:2852152
Plzeň-město, Plzeň, Na Roudné, 1162, 301 00
Markéta Křížová
Vhodné pro: ÚSO (vyučení s maturitou)
Nástup od: 2018-08-01
Kontakty: marketa@beryko.cz
Náplň práce: - Aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků v terénu - Rozvoj obchodních aktivit ve svěřeném regionu - Komunikace s klienty ohledně komplexního řešení - Prezentace produktů a služeb zákazníkovi - Uzavírání smluv - Reporting Požadujeme: - Příjemné vystupování - Komunikační a prezentační dovednosti - Samostatnost, ochota učit se novým věcem - Uživatelská znalost MS Office - ŘP sk. B – aktivní řidič Nabízíme: - Motivující finanční ohodnocení - Slevy na produkty - Práce v mladém kolektivu - Firemní tarif, notebook, firemní vůz - Nástup možný ihned - 2x týdně výuka angličtiny ve firmě s rodilým mluvčím

Obchodní zástupci - Finance