Práce TECHNICKO-OBCHODNÍ SPECIALISTA/KA Liberec

Práce v ČR

TECHNICKO-OBCHODNÍ SPECIALISTA/KA

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Václav Voráček IČ:61568562
Liberec, Liberec, Hodkovická, 16, 463 12
Václav Voráček
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-07-03
Kontakty: +420 608 245 818 vor@post.cz
Náplň práce: příprava cenových nabídek v oboru elektrického vytápění, komunikace se zákazníky, vedení objednávek, skladu a vystavování faktur v prostředí MoneyS3, administrativa. Požadavky: znalost aplikací Office v uživatelské úrovni, dobrá psaná čeština, jiné jazyky nepožadujeme, ŘP výhodou, spolehlivost a samostatné jednání. Vzdělání SPŠ strojní, stavební, elektro. Pracovní doba 8.00 až 16.00 hod. Nabízíme: prémie, osobní přístup. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Nástup možný ihned. Hlásit se e-mailem.

Obchodní referenti - Obchod a cestovní ruch