Práce SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE Liberec

Práce v ČR

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Společnost Dolmen, z.ú. IČ:27291049
Liberec, Liberec, nám. Českých bratří, 36, 460 05
Kateřina Forbelská
Vhodné pro: Bakalářské
Nástup od: 2018-08-01
Kontakty: +420 774 714 737 info@spolecnostdolmen.cz
Popis pracovní pozice: •vykonává sociální práci, poskytuje sociální poradenství v souladu se zákonem č.108/2006 Sb., o sociálních službách •vytváří individuální plány průběhu poskytování služeb klientům, kterými jsou dospělé osoby s mentálním postižením a využívají službu chráněné bydlení •vede jednání se zájemci o službu, rodinnými příslušníky klientů, jejich opatrovníky, veřejnými institucemi •vede a zpracovává osobní dokumentaci klientů služeb •zpracovává Smlouvy o poskytování sociální služby •podporuje klienty služeb v oblasti naplňování jejich práv a oprávněných zájmů Požadujeme: •ukončené vysokoškolské vzdělání (Mgr., Bc.), popř. vyšší odborné (Dis.) v oboru sociální práce nebo v příbuzných oborech dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách •řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič/ka) •uživatelská znalost práce na PC (MS Office, internet) •splnění osobnostních předpokladů – organizační schopnosti, schopnost komunikace s lidmi s mentálním znevýhodněním, schopnost pracovat v týmu, odpovědnost, svědomitost, odolnost vůči stresu, motivace a chuť pracovat s lidmi s mentálním znevýhodněním, respekt k jejich právům a dodržování morálních hodnot •trestní bezúhonnost •ochotu podílet se na rozvoji kvality poskytovaných služeb •praxe v sociálních službách vítána

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené - Zdravotnictví