Práce Samostatný odborný referent Zlín

Práce v ČR

Samostatný odborný referent

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
T R I O D O N , spol. s r.o. IČ:44003978
Zlín, Zlín, Malotova, 5614, 763 02
Doleželova Věra
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-08-01
Kontakty: dolezelova@triodon.cz
Náplň práce: referent nákupu a odbytu v sortimentu drogerie, úklidové prostředky, papírenského zboží a ochranných pracovních prostředků a pomůcek, práce na PC, příjem a vyřizování objednávek, úprava ceníků, tvorba tabulek, katalogů, telefonická a elektronická komunikace, práce ve skladovém programu, vedení administrativy, administrace webových stránek Požadavky: aktivní znalost práce na PC - Word,Excel, pracovní zkušenosti výhodou, velmi dobré komunikativní a organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, velkou výhodou znalost programu Corel a úprava fotografií Výhody: příspěvek na stravování

Obchodní referenti - Obchod a cestovní ruch