Práce Bezpečnostní pracovníci Zlín

Práce v ČR

Bezpečnostní pracovníci

Mark2 Corporation Czech a.s. IČ:25719751
Zlín, Zlín, třída Tomáše Bati, 4074, 760 01
Petra Vyoralová
Směnnost: Dvousměnný provoz, Mzda (min-max): 90 - 120
Vhodné pro: Základní + praktická škola
Nástup od: 2018-07-01
Kontakty: +420 800 111 112 p.vyoralova@m2c.eu
Náplň práce: poskytování informací zákazníkům ohledně novinek v prodejně, podpora prodejního týmu, aktivní podpora marketingových strategií prodejny, ochrana a ostraha majetku klienta, pochůzková činnost, jednoduchá administrativa, komunikace s policií, práce pro obchodní řetězec Požadavky: chuť pracovat, trestní bezúhonnost Nabízíme: možnost práce na HPP i brigádu, pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti, kompletní uniformu a příspěvek na obuv, možnost profesního i platového růstu, zajímavý motivační program, zajistíme zkoušky profesní kvalifikace, možnost zajištění ubytovny

Pracovníci ostrahy, strážní - Obrana a ochrana