Práce Pokojská, uklízečka - brigáda Jindřichův Hradec

Práce v ČR

Pokojská, uklízečka - brigáda

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Slatinné lázně Třeboň s.r.o. IČ:25179896
Jindřichův Hradec, Třeboň, Lázeňská, 1001, 379 01
Renata Levá
Vhodné pro: Základní + praktická škola
Nástup od: 2018-07-01
Kontakty: +420 384 750 842 personalista@laznetrebon.cz
Náplň práce: provádí řádný úklid a přípravu pokojů pro klienty, úklid ostatních prostor, výtahů a místností spadajících do přiděleného úseku. Požadujeme: příjemné jednání a vystupování; vstřícné chování vůči klientům a kolegům; schopnost týmové práce; spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, pracovitost. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti; příjemné pracovní prostředí; možnost práce na dohodu o provedení práce, nebo dohodu o pracovní činnosti; motivující finanční ohodnocení – hodinovou odměnu ve výši 75 Kč + odměnu do výše 30 % sjednané hodinové odměny + příplatky za svátky, soboty a neděle + odměny za mimořádné pracovní výsledky; zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu.

Uklízeči a pomocníci - Služby