Práce REFERENT/KA ÚSEKU KVALITY České Budějovice

Práce v ČR

REFERENT/KA ÚSEKU KVALITY

KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. IČ:26055996
České Budějovice, České Budějovice, F. A. Gerstnera, 21, 370 01
Vendula Blažková
Vhodné pro: Vysokoškolské
Nástup od: 2018-06-13
Kontakty: +420 389 000 480 blazkova@koh-i-noor.cz
Náplň práce: zpracování podkladů pro certifikaci/ posouzení výrobků (pro trh USA, EU, …), spolupráce při zajišťování techn. požadavků na výrobky (bezpečnost výrobků pro uživatele), komunikace se zákazníky, výr. závody, dodavateli, zkušebními laboratořemi a jinými instituty, aktualizace a řízení firemní dokumentace v oblasti kvality v souladu s požadavky certifikační normy, podpora organizace a řízení interních auditů, kontrola správnosti bezpečnostních listů pro nakupované suroviny, zajištění zpracování bezpečnostních listů pro finální produkty Místo výkonu práce: České Budějovice Pracovní doba: 8 - 16 hod. Pracovní poměr: doba určitá 1 rok, po zapracování možno prodloužit Mzdové ohodnocení: od 27 000,- Kč, dle dosažené praxe Vzdělání: VŠ technického směru Požadavky : znalost AJ (komunikativně slovem i písmem), orientace v legislativě výhodou, znalost chemie výhodou, praxe na obdobné pozici vítána, dobré komunikační schopnosti, samostatnost při řešení úkolů, znalost práce na PC, MS Office: Excel, Word Zaměstnavatel: KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. F. A. Gerstnera 21/3 370 01 České Budějovice Důležité: Žádosti se životopisy a vyplněným dotazníkem pro uchazeče o zaměstnání, který najdete na www.koh-i-noor.cz, zasílejte na e-mail: blazkova@koh-i-noor.cz, příp. tel. 389 000 480 - V. Blažková

Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - Výroba a provoz