Práce Projektový manažer - mistr v realizaci staveb v oboru voda, plyn, topení Jihlava

Projektový manažer - mistr v realizaci staveb v oboru voda, plyn, topení

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
VOTOP, s.r.o. IČ:46962115
Jihlava, Jihlava, Znojemská, 5056, 586 01
František Novák
Vhodné pro: ÚSO (vyučení s maturitou)
Nástup od: 2018-06-18
Kontakty: +420 602 571 244 novak@votop.cz
NÁPLŇ PRÁCE: - vedení a organizace prací na stavbách ze začátku pod vedením zkušeného kolegy, po zapracování samostatné vedení stavebních zakázek středního a většího charakteru s plnou zodpovědností za průběh zakázky " plánování, kontrola a koordinace termínů prováděných prací " vedení kolektivu pracovníků, zajištění materiálů a mechanizace " zodpovědnost za dodržení rozpočtu, stanovených termínů a kvality práce " komunikace s investorem, s úřady, koordinace subdodavatelů " vedení dokumentace stavby Kvalifikační a odborné požadavky: " střední odborné vzdělání s maturitou " Smysl pro zodpovědnost a týmovou práci Všeobecné předpoklady: " řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič " schopnost týmové spolupráce " samostatnost, loajalita k firmě a spolupracovníkům Místo výkonu práce: Jihlava, Kraj Vysočina, občas celá ČR.

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu - Stavebnictví