Práce Instalatér / topenář Jihlava

Práce v ČR

Instalatér / topenář

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
VOTOP, s.r.o. IČ:46962115
Jihlava, Jihlava, Znojemská, 5056, 586 01
František Novák
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2018-06-18
Kontakty: +420 602 571 244 novak@votop.cz
NÁPLŇ PRÁCE: - dodávka a montáž ZTI a vytápění v obytných budovách a průmyslových objektech - vnitřní i vnější instalace vodovodních, plynových topných systémů - montáže, demontáže a opravy potrubních celků i celých rozvodů vodovodů, plynovodů, kanalizace - montáž plynospotřebičů vč. instalace plynových přípojek - opravy a údržba instalovaných zařízení - montáž, opravy a rekonstrukce výměníkových a domovních předávacích stanic - kontrola rozvodů a zařízení, hledání závad a úniků Kvalifikační a odborné požadavky: - vyučení technického směru - voda, topení, plyn - svářečské zkoušky - autogen i elektro - zkušenost a zručnost v instalatérských / topenářských pracích - možnost rozšíření kvalifikace v případě, že některé požadavky nejsou splněny Všeobecné předpoklady: - řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič - schopnost týmové spolupráce - samostatnost, loajalita k firmě a spolupracovníkům Místo výkonu práce: Jihlava, Kraj Vysočina, občas celá ČR.

Stavební instalatéři - Stavebnictví