Práce Vedoucí oddělení administrativy Ostrava-město

Práce v ČR

Vedoucí oddělení administrativy

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Czech Job Place s.r.o. IČ:29382271
Ostrava-město, Ostrava, Hasičská, 551, 700 30
Bc. Lenka Trnková, Jednatel
Vhodné pro: ÚSV
Nástup od: 2018-07-01
Kontakty: +420 724 983 699 trnkova@czechjobplace.cz
Náplň práce: Vedení týmu 8 lidí Odpovědnost za realizaci a včasné plnění přidělených zakázek Odpovědnost za chod a rozvoj celého oddělení Komunikace s klienty v ČR Komunikace s úřady v ČR a zahraničí (čeština) Vedení porad Nastavování manuálů a standardů, předkládání reportů vedení společnosti Spolupráce s ostatními odděleními Hodnocení, odměňování, nastavování školení a rozvoje zaměstnanců v týmu, atd. Požadavky: SŠ/VŠ Praxe ve vedení kolektivu min. 2 roky Manažerské a organizační dovednosti Schopnost adaptovat se změnám a přijímat nové postupy Analytické uvažování Příjemné vystupování a proklientský přístup Znalost MS Office ŘP skupiny B výhodou AJ / RJ výhodou

Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení - Administrativa