Práce Samostatný vedoucí sportovního obchodu Zlín

Práce v ČR

Samostatný vedoucí sportovního obchodu

Petr Hofman IČ:70467234
Zlín, Zlín, nám. T. G. Masaryka, 2433, 760 01
Hofman Petr
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2018-07-01
Kontakty: +420 777 087 095 info@skisporthofman.cz
Náplň práce: samostatné řízení sportovního obchodu zaměřeného na prodej a servis jízdních kol a lyží včetně zajištění servisních prací. Požadavky: zkušenost v oboru cyklistiky (mechanik) a lyžování (servisní práce) + obchod (poradenský servis, práce se zákazníky, objednávky zboží, práce s pokladnou, přijímání zboží, práce s PC, reklama Výhody: velká míra samostatnosti a invencí, dobré platové podmínky, prémie z obratu prodejny, dlouhodobá perspektiva a profesní růst, zaměstnanecké slevy na zboží a jiné výhody

Řídící pracovníci v oblasti sportu - Kultura a sport