Práce OBSLUHA NEUTRALIZAČNÍ STANICE Liberec

Práce v ČR

OBSLUHA NEUTRALIZAČNÍ STANICE

ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o. IČ:62063685
Liberec, Český Dub, Husova, 168, 463 43
Petra Košková
Směnnost: Nepřetržitý provoz, Mzda (min-max): 23000 - 0
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2018-06-12
Kontakty: +420 482 464 551 petra.koskova@electropoli.cz
Pracovní náplň: - obsluha čistírny odpadních vod - doplňování chemikálií do lázní - podílení se na likvidaci odpadů (nakládka odpadů) - manipulace s chemickými látkami (nakládka a vykládka chemie) - manipulace s VZV Požadovaný profil: - ÚSO, SOU vzdělání - zkušenosti s VZV výhodou, průkaz není podmínkou - fyzická zdatnost uchazeče - chuť učit se novým věcem - zodpovědnost a samostatnost Nabízíme: - zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti - již 20 let na trhu - odpovídající mzdové ohodnocení s možností dalšího mzdového růstu - firemní svoz do zaměstnání z Liberce a okolí zajištěn, s příspěvkem zaměstnavatele - zaměstnanecké benefity (závodní stravování s dotací zaměstnavatele, vitamin C, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, příspěvky na sportovní a rehabilitační aktivity, atd.) Místo výkonu práce: Český Dub Pracovní režim: nepřetržitý režim (12hodinové směny) Požadovaný nástup: ihned Své životopisy zasílejte na petra.koskova@electropoli.cz, bližší informace Vám rádi poskytneme na tel.: 482 464 551.

Obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody) - Výroba a provoz