Práce ELEKTROMONTÉR České Budějovice

Práce v ČR

ELEKTROMONTÉR

ELSA CB s.r.o. IČ:25160435
České Budějovice, Boršov nad Vltavou, Průmyslová, 265, 373 82
Václav Douda
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2018-07-01
Kontakty: +420 602 408 929 elsacb@elsacb.cz
Náplň práce: elektromontážní práce na sítích NN, VN a trafostanicích, montáže kabelových souborů, práce na venkovním vedení, montáže a údržba veřejného osvětlení Požadavky: vzdělání ÚSO elektro, vyhl. 50 § 5-6, ŘP"B" (nejlépe "C" ), ochota pracovat Nabízíme: zázemí stabilní firmy, sídlo v dosahu MHD, stálá pracovní doba, práce v Č. Budějovicích a okolí, zaměstnání vhodné pro absolventy, rozmanitou práci, proplácení diet, stravné, stravenky, 13. - 14. plat, využívání dopravních a mechanizačních prostředků firmy pro soukromé účely Kontakt: telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod. nebo e-mailem.

Montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení - Výroba a provoz