Práce Operátor/prodejce, skladník, řidič_Znojmo Znojmo

Práce v ČR

Operátor/prodejce, skladník, řidič_Znojmo

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
APM Automotive s.r.o. IČ:670863
Znojmo, Znojmo, Družstevní, 3392, 669 02
Pavel Barák, vedoucí pobočky
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2018-06-18
Kontakty: +420 734 391 299 pavel.barak@apm.cz
Náplň práce: •Přijímání, zpracování a evidence objednávek •Telefonická, elektronická a osobní komunikace se zákazníky •Vystavování faktur a dobropisů, příjem hotovosti •Manipulace se zbožím •Řízení malého dodávkového vozidla Požadavky: •ÚSV / SOU (v oboru automechanik výhodou) •Komunikační schopnosti a prodejní dovednosti •Technické znalosti autodílů a praxe na obdobné pozici vítána •Práce na PC s firemním SW •Schopnost rychle reagovat na změny a novinky v oboru •Řidičský průkaz skupiny B Nabízíme: •Zaměstnání v HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu •Odpovídající mzdu s možností navýšení po zapracování •Zaškolení na pozici, výkonnostní odměny •Bonusová dovolená, příspěvek na stravování a další zaměstnanecké benefity Nástup:•Možný ihned Kontaktní osoby: •vedoucí pobočky: Pavel Barák, mobil: 734 391 299, 515 225 255, e-mail: pavel.barak@apm.cz •personální oddělení: Andrea Blahníková, tel.: 379 302 929, e-mail: job@apm.cz Pokud Vás zaujala naše pracovní nabídka zašlete Váš strukturovaný životopis na e – mail: job@apm.cz, předmět zprávy: Prodejce, skladník, řidič_Znojmo

Prodavači ostatního zboží v prodejnách - Obchod a cestovní ruch