Práce Technolog/žka Plzeň-město

Práce v ČR

Technolog/žka

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
ASTOS Machinery a.s. IČ:25058851
Plzeň-město, Plzeň, Teslova, 1241, 301 00
Eva Karešová, vedoucí personálního oddělení
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-07-01
Kontakty: +420 354 401 044,774 407 012 karesova@astos.cz
Náplň Vaší práce: • samostatné zpracování kalkulací projektů • optimalizace výrobních procesů ve spolupráci s výrobou a konstrukcí • zpracování výrobních postupů v informačním systému Co od Vás očekáváme: • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru • minimální praxe v oboru 3 roky • zkušenosti se zpracováním plechu a svařováním • dobrá uživatelská znalost práce na PC • zodpovědnost, samostatnost, důslednost a časová flexibilita • znalost anglického nebo německého jazyka výhodou Co Vám nabízíme: • možnost rozšíření kvalifikace o spolupráci na správě IS • zajímavé motivující finanční ohodnocení • podporu zaměstnavatele při dalším osobním rozvoji • profesní růst • perspektivu a jistotu ve stabilní společnosti • firemních benefity – stravenky, penzijní připojištění, dopravné (pružná pracovní doba po-pá, 40 hodin/týden)

Inženýři technologové, normovači v ostatních oborech - Výroba a provoz