Práce Manažer jakosti Šumperk

Práce v ČR

Manažer jakosti

APATOR METRA s.r.o. IČ:26834073
Šumperk, Šumperk, Havlíčkova, 919, 787 01
Jitka Barvichová
Vhodné pro: ÚSV
Nástup od: 2018-07-01
Kontakty: +420 583 718 253 personal@metra-su.cz; barvichova@metra-su.cz
Náplň práce: - provádění vstupní a výstupní kontrolu - vyřizování a řízení reklamací - spolupráce se zkušebním technikem Požadujeme - vzdělání minimálně SŠ - zaměření elektrotechnické - elektrotechnická kvalif. dle Vyhl. 50/1978 Sb. § 5 - iniciativní přístup k zadaným úkolům - schopnost práce v týmu - znalost práce s PC (Windows, kancelářský software) - samostatnost, komunikativnost, flexibilitu, loajalitu - ŘP skupiny B Nabízíme - dobré finanční ohodnocení - zázemí stabilní společnosti s téměř sedmdesátiletou tradicí - příspěvek na penzijní připojištění - závodní stravování - 5 týdnů dovolené Nástup a mzdové podmínky dle dohody.

Elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti - Výroba a provoz