Práce Sociální pracovník/ce SAS pro rodiny s dětmi Zlín

Práce v ČR

Sociální pracovník/ce SAS pro rodiny s dětmi

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Charita sv. Anežky Otrokovice IČ:46276262
Zlín, Otrokovice, Na Uličce, 1617, 765 02
Mgr. Lada Rektoříková
Vhodné pro: Vyšší odborné
Nástup od: 2018-07-01
Kontakty: lada.rektorikova@otrokovice.charita.cz
Náplň práce: Jedná se o práci v SAS rodiny s dětmi. Náplň vychází ze Zákona o sociálních službách č. 108/2006; Vyhláška č. 505/2006 Sb., §30. Požadavky: - odborná způsobilost dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb, viz §110 - znalost platné legislativy v oboru - znalost a zájem o práci s cílovou skupinou (rodiny s dětmi) - znalost a schopnost praktické aplikace standardů kvality sociálních služeb - znalost práce na PC (MS Word; Execel) - zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost - komunikační dovednosti; samostatnost; spolehlivost - časová flexibilita - řidičský průkaz skup. B; aktivní řidič Prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu do 29.6.2018. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravné, 5 týdnů dovolené

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce - Zdravotnictví