Práce Sociální pracovníci Zlín

Práce v ČR

Sociální pracovníci

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace IČ:70851042
Zlín, Zlín, Burešov, 4884, 760 01
Jitka Krajčová
Vhodné pro: Bakalářské
Nástup od: 2018-08-01
Kontakty: krajcova@dsburesov.cz
Náplň práce: poskytuje sociální poradenství, provádí analytickou a metodickou činnost v sociální oblasti, vede sociální agendu žadatelů a uživatelů DS Burešov, provádí sociální šetření, sestavuje individuální plány, jedná s úřady a jinými organizacemi v zájmu uživatelů, spolupracuje na tvorbě řídících metodik v souladu se Standardy kvality sociálních služeb, zpracovává měsíční vyúčtování úhrad, fakultativních služeb a příspěvků na péči a vede depozitní účty uživatelů, koordinuje činnost dobrovolníků, podílí se na zpracování statistik, rozborů a ročních zpráv o činnosti. Další požadavky: vztah k práci se seniory, řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič Výhody: strava s příspěvkem zaměstnavatele, vzdělávací kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené Přihlášku do výběrového řízení spolu s životopisem, motivačním dopisem zašlete do 24.06.2018 do 24.00 hodin na adresu Domov pro seniory Burešov p.o., Burešov 4884, Zlín nebo e-mailem krajcova@dsburesov.cz

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - Zdravotnictví